Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [24/7]MineCraftStyle [1.8.1] [Typ:RETRO] [Free-Build] [Przenieś się w czasie !][Graj ze znajomymi]Przypomnij sobie starego Minecrafta


Damian

O serwerze  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze

    • Tak
      7
    • Nie
      6
  2. 2. Czy lubisz wersj? 1.8.1

    • Tak
      5
    • Nie
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na serwer będzie można bezproblemowo wejść ponieważ przewiduję download tej wersji, cieszę się że się podoba ;)

  

Opublikowano

Zagram.

Lepiej by może było na wersji 1.7.7 co ?taka propozycja..

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Ja pograłbym sobie na 1.5.3, jak dla mnie to było coś. Pograć jak dawniej, jak było kiedyś. Ciężko znaleźć było węgiel, a co to dopiero diamenty. Chętnie powróciłbym do takiej gry. ;) Ale róbcie jak uważacie ;)

Opublikowano

Good idea, wrong execution. Nikt Ci na to nie wejdzie, chyba, że zrobisz inną kategorię niż .minecraft do zapisywania client-side.

Opublikowano

Nie rozumiem w czym problem nazwać jeden plik minecraft2.jar ?

Do wcześniejszych wersji już po prostu nie da się wrócić 1.8.1 to już i tak baaaardzo daleko.

Ale mamy nadzieję że się spodoba :)

W końcu cofka do 2 lat wstecz, zbytnio także nie zależy mi na dużej popularności serwera chodź cieszyłbym się jeśli ktoś by stąd wszedł, robię to także ze względu na znajomych którzy namawiali mnie do gry w 1.8.1

 

Obecnie mapa skończona w: 65 %

Pluginy: 85 %

 

Także duży nacisk kładziemy na nazwę FreeBuild - "Wolne Budowanie" nie naciskamy tak jak dzisiaj na graczy "zbudujesz dom z dirta to Ci go usunę"

  

Opublikowano

Na życzenie wielu użytkowników, serwer na wersję 1.5.0 :]

Cofamy się jeszcze bardziej, proszę o zmianę wersji w nazwie tematu.

Obecnie zmieniam pluginy mam nadzieję że będą działać *_*

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...