Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Różnych Kawałów ;f


Catron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Krakowie, na rogu ulicy stoi dwóch policjantów z psem. Podchodzi do nich facet i z uwagą ogląda psa. Ogląda go z boku, z tyłu, zagląda mu pod brzuch, pod ogon. Wreszcie policjanci zainteresowali się gościem.

- Panie, co pan tu tak tego psa prześwietla?

- Znów mnie kumple w maliny wpuścili. Powiedzieli, że tu na rogu stoi pies z dwoma chu*ami.

_______________________

 

Na skrzyżowaniu na światłach stał konny policjant. Za nim zatrzymał się dzieciak, na nowiutkim, błyszczącym rowerku.

- Ładny rower! - mówi policjant - dostałeś go od Mikołaja?

- Taaaakk

- To w przyszłym roku powiedz Mikołajowi, żeby Ci przyniósł lampkę - powiedział policjant i wypisał dzieciakowi mandat za brak świateł. Dzieciak wziął mandat, popatrzył i mówi:

- Ładny koń, dostał go Pan od Mikołaja?

- He,he, tak, tak - odpowiedział rozbawiony policjant.

- To w przyszłym roku niech pan powie Mikołajowi, żeby dał mu ch*ja między nogami, a nie na plecach!

_______________________

 

Dziadzio Stasiek parkuje starego rozgruchotanego maluszka pod sejmem.

Wyskakuje ochroniarz:

- Panie, zjeżdżaj pan stąd! To jest sejm, tu się kręcą posłowie i senatorowie!

Dziadek na to:

- Ja się nie boję, mam alarm!

________________________

 

Leży pijak na ławce w parku i podchodzi do niego policjant i mówi:

-eee kolego co to ma być hotel

a pijak:

-a co to ja informacja

________________________

 

Idzie ulicą pewien pan i zauważa gliny. Podchodzi do jednego z policjantów i się pyta:

- Przepraszam czy można powiedzieć do policjanta osioł?

- Oczywiście że nie, bo dostanie pan mandat za obrazę władzy

- Aha, a czy mogę do osła powiedzieć policjant?

- To pan może

- Aha, dziękuje panie policjancie

(to dla rozumujących ;D)

_________________________

 

Policjanci ustawili się w krzakach przy ruchliwej trasie i łapią po kolei kierowców przekraczających prędkość. Mija parę ładnych godzin, aż w końcu skończyły się im blankiety. Myślą, co by tu zrobić, aż jeden mówi:

- Wiem! Może jak ktoś będzie jechał przepisowo to damy mu 1000 zł nagrody?

- Dobra!

No i stanęli, a tu zza zakrętu wytacza się wolniutko syrenka. Policjant zatrzymuje auto i mówi:

- Panie kierowco, gratulujemy. W nagrodę za przepisową jazdę dostaje pan 1000 zł nagrody! Na co pan przeznaczy te pieniądze?

- Noo, wreszcie zrobię sobie prawo jazdy!

Siedząca obok żona mówi:

- Panie władzo, pan go nie słucha, on jak sobie popije to gada od rzeczy!

Z tylnego siedzenia wychyla się babcia:

- A mówiłam, Zdzisiu, żeby nie kraść tego samochodu!

Nagle otwiera się bagażnik i wyskakuje z niego dziadek:

- Co, już Austria?!

____________________________

 

Do leżącego na ławce mężczyzny podchodzą policjanci. Jeden z nich mówi:

- Dokumenty poproszę.

- Nie mam - odpowiada mężczyzna.

Policjanci na to:

- No to idziemy!

- No to idźcie!

____________________________

 

Idzie pijany Zenek przez ulice i zatrzymuje go policja i mówi do Zenka:

- zapraszam do poloneza

A Zenek na to:

- ja z byle kim nie tańczę..

____________________________

 

Policjant idzie z żoną do baru

- ej Zbychu ktoś nam samochód kradnie - mówi żona. Policjant wybiega i po chwili wraca

- i co złapałeś złodzieja ? - pyta się żona

- nie, ale zdążyłem zapisać numery rejestracyjne wozu.

Opublikowano

niezłe 4/5

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Daje + i 5/5 Fajne :)

Masz Swojego Priva Chetnie Zagram ~~GG~~~4457813~~~~

Masz Problem Napisz Do Mnie :):)

 

smok9809765kf.jpg

 

 

 

Po co to Otworzyłeś...?! Pozwoliłem ci...?! Coś ci nie pasuje, że sie tak Patrzysz...?! xDD

 

 

Chcesz to daj - zbieram :)

 

Opublikowano

Takie sobie ale 4.5/5 jest ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...