Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak najprościej znaleźć miejsce zgonu


czarq.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

niestety podczas gry zginąłem i zgubiłem mój domek.

Spawn jest dość daleko, więc nie mam szans żeby go odnaleźć "na czuja".

Z tego co pamiętam był jakiś program gdzie można było spojrzeć na mapę.

Pomocy.

Opublikowano

MCEdit,

ale żeby takie sytuacje się nie powtarzały polecam ci pobrać Rei's Minimap i zaznaczyć sobie opcję "Death Waypoint".

 

Ogólnie to mój pierwszy post, więc witajcie! ^_^

Opublikowano

MCEdit,

ale żeby takie sytuacje się nie powtarzały polecam ci pobrać Rei's Minimap i zaznaczyć sobie opcję "Death Waypoint".

 

Ogólnie to mój pierwszy post, więc witajcie! ^_^

 

 

Witaj xD

 

@TOP

Tak jak kolega wyżej, najlepiej jest posiadać mod Rei's Minimap :

http://www.minecraftforum.net/topic/482147-152-may10-reis-minimap-v33-06/

Zaznaczasz opcję "Death Waypoint" i po każdej śmierci dany punkt jest zapisywany. Łatwo potem do niego trafić - pokazuje, ile metrów masz do niego ;) Oprócz tego ten mod ma wiele innych zastosowań - ale to pozostawiam Tobie do odkrycia :D

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Cartograph. MCEdit. A na przyszłość, zgodnie z powyższymi radami - rei's minimap. Ma ona na tyle przydatną funkcję, że możesz zapisywać waypointy, czyli znaczniki dla danego miejsca. Mod jest przejrzysty, sam go używam. Posiada także opcję pokazywania na obszarze minimapki mobów pasywnych, agresywnych i przyjaznych.

Opublikowano

Tak jak kolega powiedział można MCEditem

Ale tez mam rade.
zainstalu jsobie modyfikacje Rei's Minimap ;) mozesz nim zaznaczyć punkty ... na mapie ;)
gdy bedziesz zaczynał gre od nowa nie zapomnij zaznaczyć domku ! ;) .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...