Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft, problem z fps, wielkie spadki, z 123 do 0 - 1. POMOCY!


Sentinel24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie, mam bardzo duże spadki fps w Minecrafcie, z 123 do 0 i nie da sie grac, po powrocie do menu, nic nie pomaga, dopiero po zrestartowaniu gry, wszystko jest ok przez pewien czas, proszę pomóżcie mi, incydent zachodzi podczas randomowej minuty grania.

Opublikowano

Temperatura - około 60

Parametry:

Grafika: GTX 560

Dysk to 1 TB

Procek: 4x 3.40 GHz

RAM: 12 GB

 

Optifine: wgrany do minecraft jar, wszystko jak trzeba ale nie działa

Nie używam gamebooster

 

Hmm, tak to się dzieje od którejś aktualki, bodajże 1.2.1

 

System od tamtego czasu robiony był 4 razy

 

Komp odkurzany 1.5 miecha temu bo miałem nową obudowę montowaną

 

minecraft był przeinstalowywany kilkanaście razy, nie posiadam modów.

Opublikowano

aktualizacja javy
przydziel wiecej ramu
przeskanuj komputer
wyczysc go ccleanerem
mozesz tez go wyczyscic RevoUnstaller .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

sterowniki są git, system robiony jakieś miesiąc temu, ale przeskanuje go avastem i defenderem, biblioteki są uaktualnione, właśnie biorę się za przydział ramu, java też aktualna

Opublikowano

Ramu nie mogę dodać, bo mam system 64 bit, a tu jest problem, java wczoraj najnowsza bodajże 7/21 zainstalowana, po wykonaniu wczesniejszych skanów itp, problem dalej jest.

Opublikowano

Ramu nie mogę dodać, bo mam system 64 bit, a tu jest problem, java wczoraj najnowsza bodajże 7/21 zainstalowana, po wykonaniu wczesniejszych skanów itp, problem dalej jest.

Co z tego, że masz 64bit? Ja też mam i mogę w każdej chwili dodać ram'u.

Otwierasz notatnik i wpisujesz w nim to: java -Xmx2560M -Xms2560M -jar TUTAJ_NAZWA_LAUNCHERA.jar zapisujesz jako start.bat i tyle.

 

@edit

Tylko ten start.bat musi być tam gdzie launcher.

surprise motherfucker


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...