Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić konto w Worldzie przez Aeria?


kartis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Prosil bym o pomoc jak zrobic konto do nfs world przez aerial games abym mogl wymieniac ap na sb

 

pisalem juz kilka e-maili do servisu i otrzymywalem takie odpowiedzi

 

 

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie Państwa AP wymianę! Twój AP będzie
ona mogła być stosowana na nowe konto EA i nie mogą być używane z
istniejącym rozliczeniowej.

Aby połączyć się z Aeria konta do nowego konta EA będzie trzeba
zrobić nowe konto EA. Możesz zrobić nowe konto EA tutaj
https://www.ea.com/profile/register?returnurl=http% 3A% 2F% 2Fwww.ea.com% 2F

Następnie, gdy logujesz się gamename wejścia adres e-mail
zarejestrowany na nowym koncie, aby połączyć swoje konto Aeria do
nowego konta EA.

Twój AP będą teraz mogły być wykorzystywane na nowym koncie EA. Przepraszamy
za wszelkie niedogodności. Daj nam znać, jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe
pytania. Masz niesamowity dzień i przyjemne doświadczenie gry!

Z poważaniem,
Zespół AeriaBrowser

robie wszystko jak pisza ale nigdzie nie ma zadnego powiazania co z aeriagame i dalej nie moge wyminiec ap na sb bo wyskakuje mi komunikat ze nie mam postaci na koncie prosil bym o pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...