Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

!MineSpecial! [JETPACKI!] [40 Slotow][Easy Survival][Frakcje][Jajka creepera ze stone]


GoodLife

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wejdę czemu?

- 1.2 Na diament? 5 Minut i diamentowe eq ;_; Bezsens....

- JetPacki na survivalu? Proszę.... ;_;

Opublikowano

Dołączam ich do listy najbardziej nie polecanych serwerów, survival to survival, nie ma jetpack, itemow na początek czy spawnu...

Lepiej walnąć losowy spawnpoint, a administracja niech ma swoja mapke...

Opublikowano

Nie wejdę czemu?

- 1.2 Na diament? 5 Minut i diamentowe eq ;_; Bezsens....

- JetPacki na survivalu? Proszę.... ;_;

 

To nie wchodz, 1.2% to nie jest duzo...

Jetpacki sie podobaja, i bardzo umialaja gre...

Poza tym widzisz chyba dopisek Easy Survival? (Łatwy survival) (Łatwe przetrwanie)

 

Dołączam ich do listy najbardziej nie polecanych serwerów, survival to survival, nie ma jetpack, itemow na początek czy spawnu...

Lepiej walnąć losowy spawnpoint, a administracja niech ma swoja mapke...

 

Kolejny, co nie widzi dopisku Easy Survival. Pewnie dostales bana, za cheaty i wyzalasz sie teraz tutaj...

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

To nie wchodz, 1.2% to nie jest duzo...

Jetpacki sie podobaja, i bardzo umialaja gre...

Poza tym widzisz chyba dopisek Easy Survival? (Łatwy survival) (Łatwe przetrwanie)

 

1,2 To bardzo dużo, Gdy przy 0.5 Można bardzo szybko zdobyć diamentowe eq. Przeważnie na serwerach jest 0.2,0.3,0,5 ale nie więcej ;) Rozumiem że jetpacki umilają grę ale z nimi to już nie survival ponieważ, Każdy może sobie latać. :P

Opublikowano

1,2 To bardzo dużo, Gdy przy 0.5 Można bardzo szybko zdobyć diamentowe eq. Przeważnie na serwerach jest 0.2,0.3,0,5 ale nie więcej ;) Rozumiem że jetpacki umilają grę ale z nimi to już nie survival ponieważ, Każdy może sobie latać. :P

 

Ojj, tam pograj to zobaczysz, ze wcale tak latwo nie jest ;) Zapraszam.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Pozdro dostaje sie bana za nic mialem kilof 5,3,3 i baan za fasbreak dostalem a mam tylko Reis MINIMAP Pozdro

 

 

Taak, taak. Jesteś beszczelny.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Powiedz mi czy moge kupic ub???

Możesz. wejdź do naszego sklepu. craftser**e.pl/s/123385/shop

 

zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Antasher czyli ze mam perma niby za fastbreak chodz go nie mialem i tak dostane ub za tego niby fastbreak???

Jak kupisz, to tak. Prosze nie klam, NCP wyswietlil mi komunikat.

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Co? Nie rozumiem, tego... Kupujesz unbana i co dalej masz bana? O_o



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam



zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

NoChetPlus nie zawsze mówi prawdę jeśli dajecie bany, Jak zauważycie komunikat to...Dziękuje nie zagram.

Opublikowano

NoChetPlus nie zawsze mówi prawdę jeśli dajecie bany, Jak zauważycie komunikat to...Dziękuje nie zagram.

 

Myślisz, ze daje bana od razu, po wyswietleniu komunikatu? Jeśli takowy się wyświetli wtedy tepam sie do tej osoby i obserwuje ją. A dopiero następnie wyciągam konsekwencje,

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

 

zapraszam

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...