Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II [HARD][WL][Sloty 20+][DynMap][Życia][OtherDrops][Głowy][Ts3][Typ Kwadratowej Masakry 2]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




mc100zb.png

Masakra zaczyna sie w nocy! Edycja II

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Hard Survival (KM sezon 2)

strzalka.gifSloty: 20+

strzalka.gifIP: 5.9.205.210:25825
s1.jail-break.pl:25825

strzalka.gifPotwory: Tak, dużo

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak (za kilka dni)

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja5.png


Berto Szyba

pluginy3.png


Z ważniejszych:

CreeperHeal - Uwaga na Creepery i TNT, wybuchają i niszczą, ale dzięki
temu pluginowi, wszystko po chwili zostaje powoli odbudowane. Pułapki
dozwolone, ale uwaga na zwierzęta i tabliczki, gdyż tabliczka pojawia
się bez tekstu.


LifeBan - 10 żyć na start (max. 10). Doładowujemy Emeraldem. Ożywienie gracza kosztuje 3 życia. Utrata żyć=ban na tydzień.


LogBlock - Drewnianym kilofem sprawdzamy kto i kiedy modyfikował dany blok, lub brał coś ze skrzyni, pieca itp.


Dynmap -

http://dynmap.jail-break.pl/


NoCheatPlus - Anty Czit

OtherDrops - Rudy dropią ze stone na odpowiednim poziomie. Z rud leci exp. Węgiel, Redstone, Lapis normalnie.
Szansa na diaxa=0.2%, Szansa na emerald=0.1%, Szansa na złoto=1%,
Szansa na żelazo=2%

Diaxowy kilof ze szczęściem daje szansę na większy drop:

Emerald=0.2% , 1-2 szt.

Diax=0.3% , 1-2 szt.

PlayerHeads - Dropią głowy graczy (100%) i mobów (2-5%)

BorderGuard - Ograniczenie do 200 kratek od spawnu

InformacjeDOT3.png

Masakra zaczyna sie w nocy to druga już edycja serwera typu Kwadratowa Masakra. Tym razem sezon 2 jak zawsze ze zmodyfikowanymi ustawieniami.

Serwer jest dla ogarniętych pozytywnych ludzi chcących pograć z innymi,
którzy potrafią trollować na poziomie i robią kreatywne pułapki z TNT ;)

W drugim tygodniu po starcie serwera włączymy PvP, a w trzecim tygodniu Nether.

Jest również Vip/Item Shop, który może pomóc nam utrzymać i rozwinąć serwer.


Wpadnij na naszego TS`a:

Ts3.Jail-Break.pl

Regulamin:


1. Obowiązują zasady netykiety.

2. Nie używaj czitów i wspomagaczy (OptiFine i Rei`s Minimap są dozwolone).

3. Zachowuj się kulturalnie.

4. Nie Griefuj.

5. Nie kradnij.

6. Nie atakuj i zabijaj z zaskoczenia.

7. Zakaz pułapek na spawnie.

8. W netherze można zabijać i kraść.

9. Lawę i zapalniczkę używamy tylko w swoim domku/działce.

10. Zabijać bez konsekwencji można na swojej działce (również zabierać itemy po śmierci).

11. Zabijając kogoś w centrum oddajesz mu życie (emeralda), lub go ożywiasz i oddajesz jego itemy.

12. Pojedynki w centrum są dozwolone za obustronną zgodą.



Wzór podania:


Nick:

Wiek:

Ile grasz w MC:

Dlaczego Ty:


Nie standardowe komendy dla graczy:

/lives - sprawdza aktualną liczbę żyć.

/revive GRACZ - ożywia danego gracz. Wielkość liter ma znaczenie!




Nie możesz odpisać w tym temacie?

Napisz na pw, lub na naszym forum!


b_560_95_3.png


Generator by -outi-

Opublikowano

Nick: ElightPL

Wiek: 17 lat.

Ile grasz w MC: w Minecrafta gram około 1 roku. Ogarnąłem grę w 120 % :) Do tak zwanego znudzenia.

Dlaczego Ty: Jestem ambitnym gracze, świetnie się dogaduję z innymi oraz nie stwarzam żadnego problemu w społeczeństwie :) Chciał bym zagrać na tym serwerze ponieważ strasznie podoba mi się klimat KM 2 : ))

Opublikowano

Nick: MrPotwor


Wiek: 15


Ile grasz w MC: od 1.7.3


Dlaczego Ty: Lubię grać w drużynie, chętnie bym z kimś pograł, kto nie kradnie czy coś jak to jest na większości serwerów.

Take it easy my friend

Opublikowano

Nick: TheGamePOLSKA

Wiek: 14

Ile grasz w MC: Od wersji beta 1.3 :)

Dlaczego Ty: Umiem współ pracować,jestem miły,ładnie buduje,jestem przyjacielski. Aby nie było że same pozytywne cechy to nie umiem zbytnio przegrywać:D Uwielbiam piłkę nożna ;3

Opublikowano

Nick: TheGamePOLSKA

 

Wiek: 14

 

Ile grasz w MC: Od wersji beta 1.3 :)

 

Dlaczego Ty: Umiem współ pracować,jestem miły,ładnie buduje,jestem przyjacielski. Aby nie było że same pozytywne cechy to nie umiem zbytnio przegrywać :D Uwielbiam piłkę nożna ;3

 

Dodany.

Opublikowano

Nick: truuo


Wiek: 18


Ile grasz w MC: 1,5 roku


Dlaczego Ty:
szukam serwera, na którym mógłbym spędzić troche czasu ;)

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: truuo

 

 

Wiek: 18

 

 

Ile grasz w MC: 1,5 roku

 

 

Dlaczego Ty: szukam serwera, na którym mógłbym spędzić troche czasu ;)

 

Dodany.

Opublikowano

Nick: Tayeen
Wiek: Mam 14 lat !

Ile grasz w MC: Gram w Minecrafta od Bety !

Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Ponieważ chciałbym nagrać serię z Tego
serwera, jestem miły,ambitny, chciałbym poznac nowy krąg znajomych z
którymi mógłbym miło spedzić czas ! Chciałbym wymyślać ciekawe plany
trollując innych z serwera, chciałbym pomagać i chętnie bić się z innymi
kolegami z Kwadratowej !




Opublikowano

Nick: PolskiGimp

Wiek: 15

Ile grasz w MC: ok. 1,5 roku

Dlaczego Ty: Chciałbym pograć sobie na jakimś dobrym ogarniętym serwerze, ponieważ lubie serwery tego typu.

Opublikowano

Nick:youarekox


Wiek:14


Ile grasz w MC:2 lata


Dlaczego Ty:
Lubie takie serwery,jestem ogarnięty, nie kłóce się nie griffuje

Opublikowano

Nick:wojto1122


Wiek:13


Ile grasz w MC:2 lata


Dlaczego Ty:Bo wydaje mi się że ten serwer może być naprawde dobrym pomysłem przetrwa dlugo a nie tak jak inne przetrwaja tydzien, szukam serwera na ktorym mozna pograc dlużej niż tydzien .

 

------------------------------------------------------------------------

Licze na + :)

Opublikowano


Nick:
Savarill

Wiek:15


Ile grasz w MC:
od wersji 1.4

Dlaczego Ty:

Szukam serverów tego typu gdyż chciałbym poznac wielu ludzi i pogadac o tym samym i wgl myśle ze bedzie dobra zabawa

Pomogłem, daj lajka ! :)

Opublikowano

 

Nick:

Savarill

Wiek:15

 

 

Ile grasz w MC:

od wersji 1.4

 

Dlaczego Ty:

Szukam serverów tego typu gdyż chciałbym poznac wielu ludzi i pogadac o tym samym i wgl myśle ze bedzie dobra zabawa

 

Dodany.

Opublikowano

Nick: Mateush

Wiek: 15

Ile grasz w MC: Myślę że półtorej roku

Dlaczego Ty: Jestem bardzo pracowitym graczem.Pomagam innym,potrafię grać zespołowo.Nie sprawiam żadnych problemów.

Szukam dobrej rozrywki.

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Nick: Mateush

 

Wiek: 15

 

Ile grasz w MC: Myślę że półtorej roku

 

Dlaczego Ty: Jestem bardzo pracowitym graczem.Pomagam innym,potrafię grać zespołowo.Nie sprawiam żadnych problemów.

Szukam dobrej rozrywki.

 

Dodany.

Opublikowano

Nick: Ar0oPL

Wiek: 14

Ile grasz w mc: Około półtora roku

Dlaczego ty: Jestem miły,przyjazny dla graczy nie kradnę rzeczy oraz zachowuję się kulturalnie.

Opublikowano

 

Nick: Klemens

 

Wiek: 16

 

Ile grasz w MC: 2lata

 

Dlaczego Ty: Lubię gra na kwadratowych masakrach. ;d

 

Z tego co się orientuję to masz już bana.

 

 

Ar0oPL dodany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...