Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] YonjiCraft.pl - Najlepszy serwer Minecraft! [UNIKALNY][42 KLASY POSTACI!][SKILLE][HEROES][AUTORSKIE PLUGINY][FACTIONS][PvP][ARENY][No-WL]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak sobie myślałem kiedy yonji zrobi kolejny sezon serwera :D i jest

 

Jednak lepiej byłoby gdybyście opisali postacie jakie mają skille

Opublikowano

Tak sobie myślałem kiedy yonji zrobi kolejny sezon serwera :D i jest

 

Jednak lepiej byłoby gdybyście opisali postacie jakie mają skille

 

 

Taa, ludzie mi marudzili o Heroesa to niech mają... xD Jeśli miałbym opisać jakie skille ma każda klasa to by zabrakło tu miejsca na to. Klasy Tier 5 mają około 15 skilli.

 

 

@do moderatora

Temat do usunięcia:

http://www.mpcforum.pl/topic/962530-247-yonjicraftpl-najlepszy-serwer-minecraft-unikalnyautorskie-pluginyfbsvfactionsskyblocksgspleeftf2no-wlosobne-plecakino-prem/

Opublikowano

Naprawiliśmy buga, gdzie enchant Fortune 2-3 nic nie dawał. Dodatkowo wprowadziliśmy pare zmian w obrażeniach klas dla lepszego balansu.



@ref

Opublikowano

Fajny serwer tylko trochę graczy ciśnie na nodusie.

 

Staramy się ich wyłapać, ale to jest dosyć ciężkie. W dodatku sam plugin Heroes to utrudnia.

 

Będzie jakaś rekru na moda?

 

Będzie.

Opublikowano

No, to jakieś szczegóły yonji? ;d Kiedy? Czy nie planujesz póki co rekru?

 

Jak ukończe pewien skrypt na stronie.

 

No, zajebiście! Nic tylko grać ;P W końcu wielki powrót.

 

Zapraszam, zapraszam ;)

Opublikowano

Serwer bardzo dobry, zwlaszcza ze jedyny chyba ktory ma heros :) Jedynie ( według mnie ) troche drogie rzeczy są niektóre ( te za sms :D ) ostatnio dopiero co wystartował a więc jeszcze bardziej opłaca się na nim grać, póki jeszcze nie każdy biega w diax eq prot 4 ;) pozdrowionka Lidbey.

Opublikowano

Bardzo Polecam serwer dopracowane klasy , skille . bardzo dużo ludzi .

Milo się gra . Odpowiedzialna administracja . Em Polecam Serwer

 

 

Toby

Jestem Szarym człowiekiem.. Bez sygnatury ;/

Opublikowano

Spoczko serwer, heroes to zajebiste udogodnienie + frakcje ymm , zajebiste ! :D

~IceLaysPL

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...