Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ConflictOnline * Cap 100 * EU & CHN * Coin-System * nice Jobrate and much more! * 15/06/13 OPEN !


RYDVAN x3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Conflict-Online

Otwarcie serwera w Sobotę (15/06/2013 o 4pm GMT+2)

15:00 czasu polskiego

smMdc.png

Homepage: ConflictOnline | Home

Register: ConflictOnline | Registration

Download: ConflictOnline | Download

Forum: ConflictOnline - Official Forum

Facebook: http://www.facebook.com/ConflictOnline

Twitter: http://twitter.com/CoOnlineTV

Youtube-Channel: ConflictOnlineTV - YouTube

  • Cap: 100
  • Races: CHN & EU
  • EXP/SP-Rates: 35x
  • Alchemyrate: Custom
  • Jobreward: 100x
  • Botting: allowed (IP-Limit: 3)

 

START ITEMS:

HVqec.png

Start at Level 1
1m Sp
10m Gold

pG6af.png

SUNy dostępne w NPC za golda 5-8D

9D są dostępne sosy !

COIN SYSTEM:

W NPC są dostępne SUNY za odpowiednią ilość coinów.

Arena Coins lub Copper Coinsdropią z unique:

Tiger Girl: 1

Ceraberus: 1

Capt. Ivy: 1

Uruchi: 1

Isyutaru: 2

Lord Yarkan: 3

Demon Shaitan: 5

Medusa: 20 Copper (1 Copper = 15 Arena)

Myr8b.png

Stony 0% są dostępne w Hotan NPC za 1m, można również zakupić elixiry.

TEAM:

Mature [GM]-Team:

[GM]Muddi (German/English)

[GM]KotzBalken (German/English)

DODATKOWE INFORMACJE:

Tylko jedna forteca (hotan) zwycięska guild otrzymuje 300 Arena Coins (otrzymuje GM Guildi)
Forteca co tydzień o 20:00-21:30 (czasu serwera)

Green Book activeated (relog co 3-5h) aby usunąć boting 24h/7d

Jobreard 100x (trade 5* z HT-DW zarabiasz 170-200m)

Alchemy rate normalny

MagicPopu wyłączony

Battle Arena wyłączona

CTF włączone

Drop SUN 10D items wyłączony

Wszystkie 10D regiony aktywne

Inne modyfikacje wkrótce

Zapraszam!

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Odkrywca
Opublikowano

ING: Louder zapraszam aktywnych i ogarnietych do gildii. Jak najwiecej ludzi dzisiaj bo jutro pierwsze FW!

Core Gaming Team. [GM]Louder aka [GM]FlyingBuddha

1330173832-U15232.jpg

Opublikowano

@UP

 

Masz racje :) Wczoraj tak lookałem tego serwa "fajny będzie" dzisiaj rano wchodzę 37 graczy :( a miało byś tak fajnie ale zobaczymy :)

 

Dziwne serwer wystartuje o 15:00 a rano byli już gracze hmm...

 

+ 10m na start porażka przy 170kk z trade

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

na pewno zagram :) zobaczymy czy się opłaca zostać na dłużej

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Odkrywca
Opublikowano

Polska gildia China_City ( Pierwotnie international) zaprasza chetnych do gry

 

ING nick : Louder

 

 

Dla osob z mojego party :) Wroce w nocy ide sie schlać a server co chwile Check wiec mam nadzieje jutro nadgonimy z lvlem! :)

Core Gaming Team. [GM]Louder aka [GM]FlyingBuddha

1330173832-U15232.jpg

Opublikowano

niestety nie dziala mi client crashuje po nacisnieciu start ktos wie jak temu zaradzic? instalowanie ponownie nic nie dalo

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

  • 25.10.2013 09:11

Dear players,

the server will stay offline till we´ve fixed the issues. We are sorry for this downtime. I think we are back in the evening.

Sincerly,

ConflictOnline-Team

Więc spokojnie czekać

 

Opublikowano

Poinforumuje ktos jak wyglada tam gra na dzien dzisiejszy? Ilu jest mniej wiecej graczy na dzien dzisiejszy, jakas polska gildia? Lataja juz koksy których nie mozna zabic itp? :D Noi na ogól czy serwer zyje czy nie jest nudny, bo mam juz dosc wszystkich serwerow a ten sie zapowiada ciekawie..

 

Lata ktoś na trade, troche fun z gry jest? Z góry wielkie dzieki za info, pozdrawiam! Czekam na opinie i pobieram wraz z kolegą :)

sygnaahort.jpg

Opublikowano

Gildia Polska Heroes zaczelismy wczoraj wiec duzo nie moge powiedziec ale expimy gildia ten serv chyba opiera sie na Jobie bo idzie troche zarobic jest kilku kozaków juz ale server nie ma zbyt duzo osob online jest świeży zapraszamy :)

Opublikowano

Pobrałem i niestety pograłem tylko ze 2-3h bo serwer padł, dowiedziałem sie tylko ze od jakiegos czasu tak mają i działają nad tym mam nadzieje ze cos z tym zrobia bo serwer nie najgorszy. Sporo osób, w jangan nawet tłum ludzi i stali mmm i love it <3:D Jak narazie 42lv, pogramy zobaczymy mam nadzieje ze zrobią cos z serwerem zeby byl stabilniejszy.. Jak jakas gildia jeszcze istnieje to dajcie nick to sie odezwe, pzdr ;)

sygnaahort.jpg

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...