Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy zagrał byś na takim serwerze?


M4Sell

  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagra? by? na tym serwerze?

    • Tak
    • Mo?e
    • Nie - uzasadni t? odpowiedzie? w po?cie
  2. 2. Jaki mia? by by? max lvl?

  3. 3. O ile zwi?kszy? szans? na ulepszenie przedmiotu w DT?

    • 5%
      0
    • 10%
      0
    • 15%
      0
    • 20%

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam zamiar zrobić serwer podchodzący trochę pod medium/hard.

Max lvl był by 120/125. Tu się jeszcze zastanowię.

Na start dostawało by się peta, którego można by było sobie wybrać.

Chciałbym aby do 30 lvl było z górki (1 może 2h expa), a od +30/35 lvl zaczynał się schody.

Aby ułatwić grę, a żeby nie było znów tak łatwo,

broń na 30 lvl dostawało by się z questa (10 min roboty) a nie u npc,

z skrzynki ucznia dostawało by się z 8 dodań aby wybonować

sobie broń i zbroje ( bony te będą tylko możliwe dodania do itema max na 40 lvl),

Oczywiście będzie dropiło itemy również inne niż zbroje i bronie z bonami,

W dodatku dodania bonów były by w sklepie,

ale nie zbyt tanie. Zmiana bonów u npc za drobną sumę.

Drop bodzi będzie myśle w sam raz.

Magiczne metale będą dropić +70 lvl.

Nowe mutanty, odnowione dt, (zwiększona szansa na ulepszenie o 15/20%)

System zabójstw, nowe mapy, arena pvp, częste eventy itp.

Jeszcze nie wiem jak będzie rozplanowany system ulepszeń.

Bronie - 75 -> 90 -> 110 - > 120

Zbroje - 70 - > 90 -> 110 - > 120

Biżuteria - 54 -> 80 -> 100 -> 115

Ulepki dla itemów na +6 do +9 do 65 lvl

były by łatwo dostępne, ale można chodzić do dt.

od 70/75+6 do +9 i na epiki, i epiki na od +6 do +9.

Podstawowymi ulepkami będą perły po 1/2 sztuki.

Wędkarstwo będzie podstawą. Będzie urozmaicone,

tzn., że aby łowić będzie trzeba wpisywać co 15 min specjalny kod,

wyświetlany co 15 min na czacie.

Jest to po to aby uniknąć fish botów, ( widziałem już to na pewnym serwerze i bardzo mi się to podobało)

Mapy do expa standardowe tak jak na pl'u ale na 100 i 110 lvl dodane zostaną nowe mapy.

Drop stalek i broni na 75 z metinów w red lesie.

Teleporty do exp'iskowisk będą w pierścieniu teleportacji.

Będą także dropić specjalne skrzynki, z których będzie dropiło ulepki

i przy odrobinie szczęścia pd na 30min lub na 1 h oraz rękawice.

Oczywiście będą one dostępne także w IS.

 

Co wy na to?

Czekam na propozycje, porady i wypowiedzi.: )

 

 

70489962284954469327.png


Opublikowano

Świetne rozwiązanie problemów z FB. Specjalne skrzynki uprzyjemnią exp. Fajnie by było, gdyby ze wszystkich metinów dropiło coś ciekawego (najlepiej z niską szansą na zdobycie) dzięki czemu nie trzeba by było robić dropków na szczególnie większy lvl ; ) Mógłbyś pomyśleć również o rajdach dla niższych lvl (tak do 50poziomu)

Opublikowano

@up2

Weź się lecz -.-

@up

Dzięki. ;p Co masz na myśli rajd dla niższych lvl?

 

@edit

Aha, ; p O to Ci chodzi.

Nie jest to głupi pomysł ;)

70489962284954469327.png


Opublikowano

@up

 

Wszędzie teraz easy..

A tutaj trzeba się przynajmniej natrudzić, żeby być "najlepszym",

a nie jak na easy.. 1 dzień i max lvl -.-

70489962284954469327.png


Opublikowano

Osobiście, to zagrałbym na takim serwerze, jest tylko problem, który leży po stronie graczy, a właściwie ich mentalności, prywatny serwer typu hard ma utrudniony start już na samym początku, powód? Gracze będą się bali, że zakupią jakieś przedmioty w ItemShop i serwer zamknie działalność po kilku dniach, dodatkowo starsze serwery mogą działać na szkodę nowych, jeśli będą źle zabezpieczone, mam tu na myśli ataki DdoS, DoS, luki w skryptach na stronie internetowej etc. W momencie pisania tego postu dochodzę powoli do wniosku, że stawianie serwera w polsce jest nieopłacalne, lepiej postawić go w jakimś "cywylizowanym" Kraju, gdzie nie zdosują Ci serwera już od pierwszych godzin jego uruchomienia, no chyba, że znasz kogoś, kto Ci bardzo dobrze maszynkę zabezpieczy.

59649524317135950350.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...