Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MiszczuFox przeglądarka internetowa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakieś screeny?

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytam, po chuj robić przeglądarki które obsługują IE ?

 

Sorry ale dodałeś tylko własny button który refreshuje lub startuje www z textboxa.

 

Tyle tego jest ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po włączeniu full screen okienko jest dalej małe.

 

Zastrzelić, spalić, prochy rozrzucić i zalać betonem. Po kiego grzyba odkopujesz to gówno?

 

Wiadomo, radość z stworzenia własnego programu itp. itd. aaale na prawdę nie trzeba tego wrzucać na internety!

 

 

No, ale czekam na następną wersję, zobaczymy czy to będzie zbugowana podróbka IE czy mocno zbugowana podróbka IE

Opublikowano

Haha. ;D Zajbista przeglądarka. Tylko szkoda że żadna opcja w niej nie działa. -.- Po co wrzucać na forum takie coś? Żeby to chociaż działało. Chociaż jeden bot do jakieś gry. o.O A tu nawet nie jest zmieniona nazwa okna. Nawet tego nie potrafisz zrobić?

Sory za hejta ale bez przesady ludzie. <_<


@Up haha A kto ją niby ma ulepszyć? o.O

Opublikowano

Nie rozumiem jaki jest sens robienia przeglądarki w vb.net na silniku IE. Jest tyle dobrych przeglądarek a wy musicie robić swoje:

  • Chrome
  • Chrominium (Open-Source)
  • Firefox (Open-Source)
  • Aurora (Wersja beta Firefox'a)
  • Opera (Wersja next oparta na Chrominium)

Tak, nie wymieniłem IE i Safari ponieważ są słabe.

 

Powiem tak : jeżeli Safari jest słaba, to czemu część silnika Chrome (WebKit (dokładniej WebCore) jest właśnie z Safari ? Śmiech na sali, bez obrazy, ale pracowałem i z tym i z tym zarówno z kodowaniem jak i używaniem i obie są dobre, zależy co kto woli.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Moim zdaniem zrób jak najszybciej to nową wersję bo jest kaplica za przeproszeniem :) Ale zawsze coś :D

Opublikowano

Tu skończyłem czytać.

Nie wiem za co dostał warna ale.. ma trochę racji.. Pewnie kolega "MiszczuArtKox" nie wie że, istnieją inne "darmowe" silniki przeglądarek takie jak Gecko - Firefox, Blink - Chrome, KHTML - Konqueor, Stary dobry Presto używany kiedyś w Operze i ofcourse WebKit. Tylko trzeba było o tym poczytać zanim się dobrało do pisania "przeglądarki". Przeglądarka webbroserowska ie na dzień dzisiejszy nie ma prawa bytu, ponieważ jest dziurawa jak sito każdy starszy/nowszy exploit przeleci przez nią. Lepiej używać zaufanych, sprawdzonych i updatowanych silników takich jak gecko.

Opublikowano

Zapraszam na serwer minecraft sv/dzialki duze eventow mila administracja 15 slotowy a nieebawem 50. ip CraftWorld.maxc.pl:26699 Wbijac nie pozałujecie

Opublikowano

Straszna bieda, co to za przeglądarka ... kilka buttonów, część niedziałająca i WebBrowser.. Porażka, nie polecam.

apple.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...