Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nazional Craft /10 SLOTOW JUTRO 20/ Survival+Frakcje


kolobezmolo123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwera Survival + Gildie


5b724ce4000af5554eaebd46.jpgInformacje3.png



Spawn serwera to mała osada, w której jesteś całkowicie bezpieczny.

Jednak kiedyś nastaje dzień, aby wyjść poza owy teren.

Kopiesz dniami nocami, wydobywasz surowce, zabijasz przeciwników.

W tym cała zabawa.. Lecz do czasu.

Zakładasz gildię

Rozbudowujesz ją. Zapraszasz kumpli,ziomków.

Lecz jest i zła strona...

Ciemna ,mroczna.

Napada was wroga gildia.

Wszystko spalone w lawie;

lecz Ciebie to nie rusza!

Wstajesz do walki ze swoim mieczem.

Rzucasz potki, jesz koxy...

Lecz jednak poległeś.


Trochę informacji o serwerze


Premium: Nie


Potwory: Tak


PvP: Tak


Zwierzęta: Tak


Eventy: Tak


Typ: Survival + Gidlie


Nether: Tak


End: Tak


IP: Nazionalcraft.srvmc.pl


IP TS3:


PLUGINY: Wejdziesz zobaczysz :D


 


 



1370615724-U620362.png



Możliwosc Kupna Rang Dzis przecena 3,64 za VIPA na 80 dni


IP: Nazionalcraft.srvmc.pl


IP TS3: Niedlugo

Opublikowano

Powiem tak jest to kolejny serwer frakcje nudny i nie ciekawy , spawn 3/10

pluginy może może takie 2/10 gdyż są przygotowane z błędami ortograficznymi jak np czyszczenie ,,ZECZY weszedł a nie wszedł itp '' oczywiście jest więcej błędów leć niema co wymieniać za wiele tego jest

administracja regulamin ADMIN MA ZAWSZE RACJE ta zasada to zasada dzieci 14 w dól i tyle

powiem tak ADMINI to dzieci ortografia -1/10 wiele błędów a bany to mmmm serwer mu upadał bo mamusia nie chciała dać kasy wiec sprzedaje vipy 3zl co daje diax eq i fly powiedziałem ze mama już mu nie daje kasy na serwer to dostałem bana czytuje ,, SIJ''

 

serwer ogólnie jak każdy inne nic nowego

 

 

to jest opinia wiec panie admie nie spam tak jak inny postami i tematami o tym samym NQ

Opublikowano

@Up więc ferbuson.

Po każdym serwie latasz jak najebany

Potem wchodzisz na serwer, wyzywasz sie z adminami.

Kurwa jak mi sie któryś serwer nie podoba to wciskam rozłącz.

A ty wchodzisz i się wyzywasz ze mną..

A ze ssaniem napisałem tak dlatego że sie pomyliłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...