Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][Survival][Frakcje][250Slotów][Eventy][MC.IGUNA.PL][KATAKUMBY][PARKOUR]


Kopaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W ten weekend byl super event !!! Parkour/Labirynt/Skrzynki.


H@ zdradzil ze nastepny event bedzie polegal na pvp !

 

Zapraszam wszystkich a server

Opublikowano

Musiales byc napewno bardzo szybki !


Dla osob ktore nie wiedza jak aktywowac.



1.Gdy mam juz kod wchodzimy na stron iugna.pl

2. klikamy zakladke Sklep SmS

3. Wybieramy rzecz na którą admin dał kod

4. Musimy byc online podczas wpisywania kodu

5. Wpisujemy nick i kod

6. Cieszymy sie ranga nna 30 dni

Opublikowano

Pierwsze wrażenie serwera - super. Jakieś tam itki za przejście parkoura, rzeczy w enderchest itd. Ogólnie bardzo zachęcająco.

 

Niestety po wyjściu ze spawna już nie jest tak różowo. Mapa jest według mnie niesamowicie "zryta". Wszędzie jakieś szpetne kloce z bruku, pozostałości po gildiach, wycięte lasy ( tylko liście i jedno drewienko ). Gdzieniegdzie znajdzie się fajne miejsce... zclaimowane.. i pewnie nigdy nie zostanie użyte, bo ta gildia już nie gra.

 

Poza tym od czasu do czasu miewam drobne lagi, możliwe, że to z mojej winy, a nie serwera.

 

Według mnie powinien się odbyć reset mapy oraz zwiększenie borderu ( obecny jest o wiele za mały dla tylu osób, bo ludzi na pewno tu nie brakuje. Zwykle ponad 100 )

 

Pozdrawiam i liczę na wysłuchanie mnie :D

Opublikowano

Kaceper dziekuje za szczera opinie ! Aby usprawiedliwic server po wersji 1.6 bedzie border az do 10000 x 10000 wiec bedzie gdzie co budowac.


Pozatym na spawnie istnieje przycisk losowe kordy wiec radze kliknac ten przycisk.


Dziekuje i zapraszam na server

Opublikowano

Uwaga !


Teraz codziennie na stronie na facbooku iguny beda sie poojawiac kody na vipy i / svipy.

Zapraszam do lajkowania



Dzis o 20 kod na svipa !!! Przypominam instrukcje !

1.Gdy mam juz kod wchodzimy na stron iugna.pl

2. klikamy zakladke Sklep SmS

3. Wybieramy rzecz na którą admin dał kod

4. Musimy byc online podczas wpisywania kodu

5. Wpisujemy nick i kod

6. Cieszymy sie ranga nna 30 dni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...