Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*[ZAPOWIEDZ]*[HOBBIT-CRAFT]*[GILDIE]*[MAGIA]*[BOSSY]*[100SLOTOW]*


MeffistoS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można dodać jakieś statystyki, levele klas. Po wbiciu 1 lvla do rozdania punkty statystyk i zależnie od klasy dana statystyka będzie bardziej potrzebniejsza. Np Elf - zręczność, większy damage z łuku, oraz szybsze poruszanie się, takie RPG, ork - siła, większy dmg z miecza, siekiery. Plus wytrzymałość - większa odporność na broń.

61911764369359525958.png

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, zagram.

Jeśli nie będzie wszędzie premium idiotów biegajacych i zabijających to może i zostanę.

Opublikowano

hehe. Dla klasy Normalnej będą tęz czary takie by pokonać klase premium. Nie będziemy robić tak że klasa (Jakaś tam) może cię zabić a ty nie możesz jej nic zrobić. Lecz małe plusy ma

Opublikowano

-Dodaliśmy Drop Jajek z Potworów.

 

-Creeper (Mała szansa na drop 1 tnt)

-Szkielet (Mała szansa na drop skórzanego ekwipunku)

-Zombie (Mała szansa na drop drewnianych narzędzi)

-Pająk (Mała szansa na drop sfermentowanego oka)

 

Jakieś propozycje jeszcze?

Opublikowano

Jakieś eventy dla każdej gildii?

Np organizowanie eventu, który by polegał na tym, że każda gildia ( po kolei ), by się wybierała do dungeonu zombie przykładowo i było by tam w ciul tych zombie, a na końcu jakiś taki mocniejszy :p

61911764369359525958.png

Opublikowano

I nie dokończyłem, gildia która by miała najkrótszy czas dostała by jakąś nagrodę :P

Nie wiem, może 2 koxy dla każdego członka, który uczestniczył w tym czy coś takiego ;p

61911764369359525958.png

Opublikowano

Brakuje mi 2 osób do ekipy na serwer, jeśli chciałby ktoś dołączyć do mojej przyszłej gildii, niech zgłasza się na skype: ch1sharp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...