Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][WL][YouTube][2 Drużyny][Rozgrywka: Kwadratowa Masakra 5][Życia][TeamSpeak3][Wielki Start]


GummBall

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reaktywacja serwera. Start 10 (Dziś) lub 11 (Jutro) sierpnia !


 


 


Witam. Poszukuję ludzi na nowy serwer (jeszcze nie wystartował) o podobnej rozgrywce jak popularna aktualna Kwadratowa Masakra.


Jeżeli nie wiesz na czym polega rozgrywka to opiszę ją poniżej.


 


 


Na samym starcie dobieramy dwie drużyny oraz ich liderów.


Każda drużyna ma zadanie kolejno znaleźć odpowiednie miejsce na ich zamek/bazę/budowle.


Gracze mają tydzień na rozbudowę po czym na serwerze zostanie włączone PVP oraz Nether.


Między drużynami będą prowadzone bitwy, oraz jedna wielka wojna na której dowiemy się która drużyna wygra.


Prócz tego z serwera będzie kręcona seria przez kilku YouTuberów, w tym razem ze mną.


 


Nie musisz martwić się o to że ktoś z przeciwnej drużyny będzie Cheatował.


Dobra maszyna pozwala nam na pluginy typu Anty x-ray oraz podczas rozgrywki będziesz sprawdzany przez "niewidzialnego administratora"


który nie będzie się pytał czy ma zbanować :)


 


Niestety u nas musisz spełniać wymagania aby zagrać.


Nie chcemy mieć całego serwera opanowanego przez 12 letnie dzieci :)


 


WYMAGANIA


 


Wiek: +15 lat


Premium nie wymagane, jednak lepiej by było


Głos po mutacji jeżeli jesteś płci męskiej


Opcjonalnie kanał YouTube


Duża aktywność na serwerze


TeamSpeak3


Umiejętność pracy w grupie


Śmiałość i udzielanie się


Kultura osobista i poczucie humoru


 


Jeżeli czujesz że chcesz zagrać na naszym serwerze i stoczyć prawdziwą bitwę napisz pod tematem.


 


Nie kieruj się żadnym wzorem. Po prostu napisz. Wiedz jednak że biorę po uwagę estetykę.


 


Jeżeli spełniasz wymagania napisz w temacie lub wejdź na serwer TS3


 


XXX


 


XXX


 


Regulamin oraz wszystkie inne informacje będą podawane przy starcie serwera :)

Opublikowano

Cześć jestem daniel a więc tak

Micro: Tak

Ts3: tak

Coś o sobie: jestem zabawny mam poczucie humoru i Mega mega mega duzo gadam

Mam 15 lat

Oczywiście będę grać dużo na serwerze

Będę także nagrywać

nick: MrTwister

 

a tu masz mojego kumpla info

 

Imie: dominik

Wiek: 14 lat

Ts3: tak

Micro: tak

Coś o sobie: Mily spokojny lubi sie bic ma ogarniety glos

Nick: TomDom

Opublikowano

Siemanko mam na imię Adrian mam 17 lat. W minecraft gram od wersji alpha(sporo czasu temu). Według mnie jestem ogarniętym graczem nie griefuję nie jestem dzieckiem które wchodzi na serwer aby go zniszczyć i popsuć jego morale.Posiadam ts'a nie jestem pewny czy mam mutację ale to sie okażę :). Kanał na youtubie mam lecz nie prowadzę go( nie nagrywam filmików itd. oczywiście to się może zmienić). Lubie pracować w grupie i staram się aby nikt nie był w niej traktowany źle. Na serwerze dziennie mogę spędzić do 4 godzin maxymalnie (weekendy oczywiście dłużej. Jestem dość kulturalną osobą i lubię czasem pożartować nie przeklinam jak najęty. Oczywiście znam zasady pisowni języka polskiego nie pisze np: 'choć' 'muj' itd. czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam :)

Opublikowano

Hey imienia nie będę podawać, ponieważ szanuje sobie ,,osobistość". Chciałbym złożyć podanie za 3 osoby, a więc tak : MrMarsi1, Aqmis i jajo200090. Ja (Marsi) mam 18 lat tak samo jak Aqmis, jajo ma 17. Możemy rozmawiać na Skype/Ts'ie, ale też bez przesady, ponieważ głównie planujemy dużo kopać we 3, ale oczywiście codziennie będziemy na Ts'ie. Wszyscy mamy premium więc to nie będzie problem wszyscy staramy się być kulturalnymi osobami, ale nie zawsze to wychodzi. Ogólnie wszyscy jesteśmy ,,kujonami" J. Polskiego więc tutaj także nie będzie problemu. Z powodu remontu mojego domu nie będę mógł rozmawiać na Ts'ie przez pierwsze 2 dni. Ewentualnie mogę dopisać więcej, ale już na PW

 

Jedno zdanie wyklucza się z drugim, ale teraz tego nie poprawię, ponieważ się spieszę do szkoły;)

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Spełniam warunki proszę o dodanie, poniważ posiadam Microphone 17 lat poczucie " Chómoró" oraz ort na niezłym poziomie.... liczę na drużynę 15+ Nick to Xentions skype : Xentions ts3 Xentions LoL Xentions MPC Xerouser

Opublikowano

Witam, mam na imię Dominik, mam 15 lat, pochodzę z Lublina ;)

Interesuje się grafiką, piłką nożną, oraz pakowaniem ;>

Micro mam w razie czego, na YT kanał mam, ale nic nie kręcę jeszcze.

Jestem ogarnięty, znam się na rzeczy, umiem pisać.

Chyba tyle, więcej nie trzeba. ;)

61911764369359525958.png

Opublikowano

Prawdopodobnie dzisiaj ruszamy, ponieważ uzbieraliśmy dość dużo osób :)

Jeżeli ktoś jest chętny proszę pisać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Reaktywujemy serwer jako 2 edycja :)

Jeżeli spełniasz wymagania zapraszam na TS: ts3.pac-craft.pl

 

W sprawie rekrutacji kieruj się do Schenka

Opublikowano

Jeżeli napisałeś że będziesz na ts o 10 . Dobra jest dużo po i dalej Ciebie nie ma .
@Topic : Administratorze serwera , informuje Cię że z tą chwilą Twoje "Spóźnianie " jest karygodne .
Nie będziemy tego tolerować , użytkownicy "gracze" czekają na Ciebie od godziny na ts ...


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Z chęcią zagram, ale troszkę mi nie pasuje otwarcie jutro, bo nie planuję zakończenia roku spędzić w domu;p

Spełniam wszystkie wymagania, więc można dodać mnie do WL- mój nick Riazek, ale daję jakieś 50% szans, że w sobotę pojawię się dopiero wieczorem, ponieważ w weekend mogę mieć robotę od rana do mjw 16-19.

Opublikowano

Spełniam wszystkie wymagania :) Mój nick to SeTT i czekam na TS :D Tylko w weekendy moge żadko grać bo jak kolega wyżej ja także mam robote w domu :/

Opublikowano

Nick:MrgSeta

Premium:Nie

Głos po mutacji:Chyba tak

Kanał na yt:Nie posiadam

Ts3:Mam

Coś o sobie:

Mam na imię Jakub.Mam 16 lat i uczęszczam do 3 gimnazjum.
Jestem wysokim ,dobrze zbudowanym mężczyzną , o krótkich blond włosach..
Codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech ,
ale zdarzają się też dni kiedy humor znika z mojej twarzy.

2.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiek: +15 lat | 16lat


Premium nie wymagane, jednak lepiej by było | JEST


Głos po mutacji jeżeli jesteś płci męskiej | JEST


Opcjonalnie kanał YouTube | JEST


Duża aktywność na serwerze | BEDZIE


TeamSpeak3 | JEST


Umiejętność pracy w grupie | BEDZIE


Śmiałość i udzielanie się | BEDZIE


Kultura osobista i poczucie humoru | JEST


1384358313-U695412.png

Opublikowano

Wiek: 16


Premium: Jest


Głos po mutacji: Jest


Duża aktywność na serwerze:Jest ;)


TeamSpeak3:Jest


Umiejętność pracy w grupie: Tag :D


Śmiałość i udzielanie się:Wydaje mi się że tak :D


Kultura osobista i poczucie humoru:Tak > :D


Nick:Alek747


f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano

Siemano.!

[>>] Nick w minecraft: trickshooter

[>>] Wiek: 16
[>>] Mikro: tak

[>>] TeamSpeak3: tak

[>>] Kanał youtube: nie ;_;

[>>] Opis siebie w 4 zdaniach:

Witam, nazywam się Wojtek, mam 16 lat i właśnie skończyłem gimnazjum. W minecrafta gram na prawdę długo i moja wiedza

na temat tej gry jest ogromna. Potrafię pisać poprawną polszczyzną oraz umiem się zachować.
Jestem na prawdę dobry w PVP oraz często grywam na serwerach HC.

Jest to jeden z wielu serwerów tego typu,na który piszę podanie. Na większość z nich się dostałem lecz rozpadły
się one po kilku godzinach/dniach.

Mam nadzieję, że ten serwer będzie inny!

[>>] Dlaczego ja?: nie ma lepszej osoby na to miejsce! ;x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...