Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zdobyć pelerynę (żadne Mineshaftery itp...)


ZgredzioPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :), Wpisywałem wszelkie możliwe nazwy i nie znalazłem żadnego takiego poradnika więc postanowiłem napisać :) .
O co chodzi , Dużo osób dręczy sie pytaniem "" JAK ZDOBYĆ PELERYNE :( ! "" Oto kilka odpowiedzi

- Minecon ;)
- Eventy organizowane przez Mojang AB
- 10$ dla OptiFine !

Zanim zadasz głupie pytanie ! :
Czy inni gracze też ja widzą : Tak widzą ją
Żeby ją widzieli musza mieć optifine ? : Tak
Aby mieć peleryne muszę mieć premium? : Tak
Koszt zakupu peleryny to około 37-40 zł.


Nas interesuje opcja : OptiFine
A więc

Krok pierwszy wejdź na Optifine.net i wybierz zakładkę " Donate "

Pw8EGpT.png?1



Krok drugi po wybraniu zakładki Donate ukarze ci się pole :

" Activate cape for minecraft username: " W to pole wpisujesz dokładnie swój nick na minecraft.net
Po wpisaniu swojego nicku wybierz sposób płatności .
Mamy dostępne dwie opcje

2CHECKOUT : Obsługuje sposoby płatności : PayPal, Credit Card
Lub
Paymentwall : obsługuje sposoby płatności : PaySafeCard, UKash, Prepaid Cards, e-Wallets,

Credit Card, Bank Transfer and many other ...

zarówno w tym menu będziesz miał możliwość dostosowania swojej peleryny ! .

fKjmklJ.png?1?3268



Krok trzeci , przechodzisz do ostatniego okna :

Jest to ostanie okno w którym wpisujesz swój e-mail na który ma być wysłane dalsze kroki informacyjne na temat kupna i dalsze kroki . dalej chyba sami zrozumiecie jeśli nie poroście kogoś dorosłego ponieważ dalej to już sama formalność :)

T3XSFzi.png?1?4825



Nie odpowiadam za wszystkie błędy wykonane przez kupującego .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Żeby ją widzieli musza mieć optifine ? : Nie

 

Kłamiesz...

Muszą mieć optifine'a, bo inaczej nie widać jeślij chodzi o peleryne z optifine'a... Sam mam pelerynke z optifine i wiem

Opublikowano

Marcelo nie musisz ... musisz miec optifine gdy peleryne masz darmowa od optifine .

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Nie lepiej aby kady widzial twoja peleryne ;) ? i prosze nie spam . bo post wogole niee zwiazany z tematem

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

"Czy Mojang masz jakies uklady z Optifinem" "Tak (...)"Japierdole, kolejny "znawca"... Zeby nie bylo ze offtopu wedlug mnie temat nie przydatny, nie opisales za duzo, np ze aby widziec peleryne od Optfine inni musza posiadac tego oto moda. Pozatym gratulacje ze 10$ przy kursie 3.1654 to dla ciebie ponad 37-40zl...

Edit

 

1.Czy inni gracze też ja widzą : Tak widzą ją

2.Żeby ją widzieli musza mieć optifine ? : Tak

3.Aby mieć peleryne muszę mieć premium? : Tak

4.Koszt zakupu peleryny to około 37-40 zł.

 

1. To prawda

2. Tylko jezeli masz peleryne od Optifine

3. Gowno prawda

4. Tez gowno prawda, bo tak jak juz wsppminalem przy kursie 3.1654 (Stan na dzien 15 czer.) to wychodzi jakos 31 zl

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Nie wiem dokładnie , optifine używam od początku . Zaraz odinstaluje i zobaczymy ;) . Znawco

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Od dziś mam pelerynkę hurraa! Dzieki ! Nie wiedzialam , że dzięki Optifine można mieć pelerynkę. Naprawdę mi pomogłeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...