Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sura Wp do lochu v2


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie w tym poście hce sie dowiedzieć jakie musze mieć skile i eq do lochu pająków v2 .

Oto moja postać:

LVL:54

Postać:Sura

Profesja:WP

Skile:m4 Strach Zbroja Ostrze

Kasa do wykorzystania :800kk

Serwer:11

Cel:Branie na luzie 3/4 spota v2

Dziękuje z góry

Opublikowano

Ja mialem tak

skille : ostrze G1, strach M5, zbroja M8

skille buffa : M6 M5 15-(potem dobilem do M2)

EQ :

-FMS +9 śr40 kd +4

-YY +9 1,5k pż kd def +3

-okragla tarcza +8

-wyzywka +9

-srebrna branza +9

-buty +6 1,5k pz

-ebonitki +9

-wisior 1,5k pz

 

i do tego wierzchowiec z 150 defa ( ten co mozna go dropnac) jak chcesz mozesz sie troche na tym wzorowac, albo zalatwic jeszcze lepsze eq.

Ja na 54lvl z takim eq dawalem rade 3/4 lub calego spota zalezy od wielkosci ( nie mowie o big spocie )

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Polecam ci tak:

-dobić skile do m6(skile na WP są tanie)

-kupić YY+9 i włożyć do niej bony z HP i obrażeniami do HP

-5kątna +9/okrągła +7

-wyzywka +9(można wsadzić trucie)

-ebo+9

-eq z HP(buty,nasior,branza)

-fms +9 sr 40+(obecnie bronie na 30lvl są tanie)

Do tego polecam zrobić wierzchowca ze 150 defa(można go wydropić)

Myślę że z takim Eq spokojnie uciągniesz V2

Pozdrawiam AsPol

Opublikowano

Ja mialem tak

skille : ostrze G1, strach M5, zbroja M8

skille buffa : M6 M5 15-(potem dobilem do M2)

EQ :

-FMS +9 śr40 kd +4

-YY +9 1,5k pż kd def +3

-okragla tarcza +8

-wyzywka +9

-srebrna branza +9

-buty +6 1,5k pz

-ebonitki +9

-wisior 1,5k pz

 

i do tego wierzchowiec z 150 defa ( ten co mozna go dropnac) jak chcesz mozesz sie troche na tym wzorowac, albo zalatwic jeszcze lepsze eq.

Ja na 54lvl z takim eq dawalem rade 3/4 lub calego spota zalezy od wielkosci ( nie mowie o big spocie )

 

 

Polecam ci tak:

-dobić skile do m6(skile na WP są tanie)

-kupić YY+9 i włożyć do niej bony z HP i obrażeniami do HP

-5kątna +9/okrągła +7

-wyzywka +9(można wsadzić trucie)

-ebo+9

-eq z HP(buty,nasior,branza)

-fms +9 sr 40+(obecnie bronie na 30lvl są tanie)

Do tego polecam zrobić wierzchowca ze 150 defa(można go wydropić)

Myślę że z takim Eq spokojnie uciągniesz V2

Pozdrawiam AsPol

 

 

No na pewno fms z kd potwora/śmierci śr co najmniej 30

10k hp

Bony na kryta/trucie

+ Tarcza nno lub nns

Zrób także bufa

Opublikowano

+ Tarcza nno lub nns

Zrób także bufa

 

Co mu da nno/nns na szponach?

 

Tak jak up. fms kd 4 sr 30+ eq do hp i zbroje lepszą

22731530111406977812.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...