Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][200 SLOTÓW][16GB RAM][LEVELE][RANKINGI][AUTOMATYCZNY ITEMSHOP][NOWE STRZAŁY] .:: DeadPvP ::. Serwer Twoich marzeń!


Antoine.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-----» DeadPvP «-----



< > ADRES IP : 46.29.20.232


< > Start godzina 19:15!



45566299168986316459.png



< > ADRES IP : 46.29.20.232


< > Typ : PvP,


< > 200 slotów,


< > Wersja 1.5.2,


< > No-Premium.



57317041910080680079.png



Właściciel -- Avicii


Właściciel -- Ford


Moderator -- Natka1100



---------------------------------------------------------------------------------------------------



DODATKOWE INFORMACJE :


** Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB RAM, tak więc


nie ma możliwości, aby występowały opóźnienia (lagi),


** Na serwer są wprowadzone levele,


** Do Waszej dyspozycji jest 200 slotów, tak więc dla


nikogo nie zabraknie miejsca,


** Idealnie i nieprzesadnie dobrane rangi VIP i wiele innych,


sprzedawane są w naszym automatycznym ItemShop,



---------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Wasz czy tam Twój serwer sv + frakcje był zajebisty, ale i tak będę grał podaj TS waszego i zmiencie :D46.29.20.232

Opublikowano

Ten kolego bo jest 19:17 i co z tym startem nie wypalił ?

Może jakieś info co jest grane czy coś bym prosił ?

Opublikowano

--- Postanowiliśmy że będzie reaktywacja serwera GuildCRaft Prosimy uzbroić się w cierpliwość. Jutro zostanie stworzona prezentacja i


wszystkiego się dowiecie dlaczego upadła poprzednia edycja itp. Pozdrawiam Merajur.


Maszyna Sprzedana.

Opublikowano

@up Nie umiesz czytać? Bedzie reaktywacja serwera..GuildCraft Jutro będzie zapowiedź i się wszystkiego dowiecie. Na serwerze plików nie ma bo była reinstalacja... Otwarcie na 99% w Czwartek, Resztę dowiecie się jutro!

Maszyna Sprzedana.

Opublikowano

A Vip-a którego otrzymałem za 1 gracza na serwerze, będę miał na II Edycji GulidCraft?

Opublikowano

Jak serwer nie wystartuje w godzinach 18-21, to być może się załapie, chociaż mam na to marne szanse. Avicii zresztą napisał wyraźnie "1sharp otrzymuje Vipa na 30 dni za 1 gracza", więc chyba coś w tym jest -.-

Rekrut
Opublikowano

Już raz olaliście graczy na guildcraft i jaka jest pewność że znów się to nie powtórzy? Zresztą nie polecam serwera, to już 4 projekt na przełomie dwóch miesięcy, na tej samej maszynie... Wszystko dla hajsu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...