Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak odczytać login i hasło z pliku lastlogin?


PoSiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak odczytać login i hasło z pliku lastlogin?

1370875960-U303445.png

 

Cześć, w tym poradniku chciałbym pokazać Wam, jak odczytać login i hasło z pliku lastlogin.

Posłuży nam do tego program o nazwie "LastLogin Decrypter".

Download:

http://www.mediafire.com/download/92h6ao6b6jan9w8/lastloginDECRYPTER.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/11c2cf48c5f5029fec1b6e3b2a9084fd8181433b7aa89998ba55fb0df5699dfb/analysis/1370875340/

*1/47 - to nie jest wirus. Nie wierzysz? Nie pobieraj.

 

1370876207-U303445.png

Po pobraniu, wypakowujemy program i włączamy go. Zobaczymy takie okienko, jak u góry.

Teraz musimy wybrać plik lastlogin, który chcemy odczytać. W tym celu klikamy na "Browse..." (te wyżej), wybieramy nasz plik i klikamy "OK".

W "Username" i "Password" powinien wyświetlić się login i hasło. :)

Niżej możemy jeszcze zapisać passy do pliku .txt

W tym celu klikamy na "Browse..." (te niżej), wybieramy folder zapisu i klikamy "OK".

http://www.youtube.com/watch?v=yV155_vpEyY

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Nie działa mi . Po otwarciu pliku wyskakuje "Aby uruchomić aplikacje trzeba zaistalować jedną z nastepujących wersji platform .NET ble ble" nie działa proszę o pomoc !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wyskakuje mi takie coś :
Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje
co mam zrobić ?

Opublikowano

Nikt wam nic nie ukradnie dopóki u kogoś nie zalogujecie się na kompie ;)

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dla mnie to zacheacanie do kradziezy...

h6m9o8p67z9o.jpg

 

Cześć! Zapraszam Cię na mój serwer typu skyblock, nowoczesnego typu! Mamy 20 slotów i 1 ukryty - serwer publiczny no-premium na wersję 1.6.4! :-) Eventy, i konkursy i dużo innycn niespodzianek! :-) IP: s8.fhmc.pl:27891

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...