Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowców MPC Racing Team


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam wszystkich za to, że mnie nie było.

Gdy wracałem do domu, bus którym miałem jechać nie jechał.

W domu byłem o 20.40.

 

Nie miałem możliwości kontaktu z kimś aby powiedział że mnie nie będzie.

 

Może powtórzymy zlot jutro?

Opublikowano

Nie mam nic przeciwko, reszta pewnie też. Dzisiaj może skołuję laptopa i będę mógł na luzie zagrać.

 

@Down

Potwierdzone, na 99% będę. Może z poślizgiem kilku-, kilkunastominutowym, ale raczej nie.

O 19.30, tak jak miało być?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Ok, panowie!

 

1.Spotykamy się o 19:30 na naszej MPC Racing Team'owej miejscówce.

 

2.Wszystkich zapraszam na Nasz kanał na ts:

http://www.mpcforum.pl/topic/934217-inne-kanal-ts-dla-czlonkow-mpc-racing-team/

Pokój 133 MPC Racing Team - Gościnny 1

 

3.Przed godziną 20 jedziemy na miejscówkę polskie społeczności

trasazlotu.png

 

4.Gdy dojedziemy porobimy wszyscy bączki i pobawimy się.

 

5.Wspólne wyścigi. Można rozegrać pojedynki do Black Listy.

 

 

Zakończymy spotkanie około 22, może później, jeśli będzie więcej osób.

 

Proszę wszystkich, którzy mają jakieś micro aby coś mówili na ts. ;)

Opublikowano

Haha :D ja właśnie wróciłem z Warszawy... Totalna męczarnia, nie cierpie jeździć po takich miastach... Działacie coś jeszcze?

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Haha :D ja właśnie wróciłem z Warszawy... Totalna męczarnia, nie cierpie jeździć po takich miastach... Działacie coś jeszcze?

Nie.

Zlot zakończył się o 21:20.

Było 7 osób.

Pościągaliśmy się, pogadaliśmy.

Na miejscówkę polskiej społeczności nie jechaliśmy. Jedziemy za tydzień.

 

PS. NFS World znów ma problemy, cały czas miał ktoś crash'e i na naszą miejscówkę nie można było wjechać, bo crash.

Rzadko kiedy mam lagi, a dzisiaj to multum.

Filmiki się źle nagrały, lagują i mam tylko 1 dobry jak we 3, Porsche 4.0 jedziemy.

 

 

Jedyne zdjęcie które udało mi się uchwycić oprócz crash'ów i fatal error

 

gmm.png

 

 

 

Wyścig w którym ścigamy się wszyscy Porsche 4.0:

 

 

 

Dziękuje KiciakPL i Szarlotek za rozmowy na ts.

Opublikowano

Oki, zlot zakonczony.

Ja takze przepraszam, ze.mnie nie bylo.

 

Kolejny zlot za tydzien ;)

A ten top cls.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...