Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile uciągnę grupek setu w grocie (red/zwykłych)?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem mentalem, mam już 80 lvl, biolog będzie skończony na ten lvl, co da

  • +6 do szybkości ataku (bonus stały)
  • +10% ataku (bonus stały)

 

Mam 14,5k hp

~900 obrony

~720-x ataku (wliczone dowodzenie, lecz bez rosek i innych wspomagaczy)

-35% śr. +kd potwora +4 w trucie

-Mount dodający 10% odp. na potwory

-60% na diabły

-8% unik ciosów + kd +4 w zbroi

-6% na miecze

-30% odp. na strzały (kozaki +9 + złoty naszyjnik +9)

-+12 siła (ebo)

-35% krytyk (buff) + kd śmierci +4 w trucie

-Buffy all po 35%

-NNO

-No i jakieś roski użyje, poty na szyb. ataku.

 

Kd: unik strzał +4, unik ciosów +4 w zbroi; penetry, śmierci, potwora +4 w trucie.

 

Skille: silne P, duchowe G1, walnięcie G1, tąpnięcie G1.

 

Rozmawiałem z mentalami i dowiedziałem się, że mitem jest to, że czym więcej obrony tym ciężej się expi w grocie, bo przeszywek aż tak dużo nie przybywa, kumpel expi z 978 obrony i jest pięknie :)), więc kazali mi wbijać silne na P jako pierwsze, a nie jak opowiadają mi bajki body, wp czy inne klasy ;p

 

Ile uciągnę tych grupek setau (zwykłych/red)?

Opublikowano

Dopiero teraz czytam wasze wypowedzi :)

@WskoczPodKoc, zaraz obejrze Twój filmik :)

 

A jakbym expił na te 3 grupki to teraz opłaca mi się tam expić, czy nadal męczyć się w v2? :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...