Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań dotyczących gry - nowy gracz


Brand.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Czy Opłaca Się grać?. Jak tak to jaki serv?,
2. Jaka jest dobra postać do farmienia dropu?,
3. Czy Gra dużo ludzi ?,
4. Czy ciężko Zarobić?.

Opublikowano

1. nie opłaca się grac na globalu tylko na priv bo na globalu musisz wywalić duzo kasy żeby być kimś

2.nie wiem ale raczej najlepsza z tego co pamiętam to chyba łotr

3. gra bardzo dużo

4.tak z początku ciężko się dorobić na globalu bo musisz duzo kasy w gre wyłożyć a na priv to nie ma o czym gadać

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Opublikowano

1.Opłaca się ale tylko na privach (moim zdaniem)

2.Do farmienia najlepszy mag np. mięs cerbera do misji dziennych. A na instancje to strażnik albo łotr.

3.Dużo

4.Na globalu jest bardzo trudno a na privie możesz dorobić się na itemach albo statach za łuski lvl wbijasz w 3-5 dni

Opublikowano

1. Jak kazda gra sygnowana Gameforge RoM jest koszmarnie zabugowana. Kolejne patche zamiast poprawiac jeszcze wiecej psuja. Logiki w niektorych starciach w instach brak. Balans inst stoi pod wielkim znakiem zapytania.

2. Najlepiej dropilo mi sie na kombinacji woj/lotr

3. Gra duzo luda w tym cala masa nieogarow.

4. Kasa poslednia rzecz kiedy jest determinacja. Gra opiera sie wlasciwie na chamskim gridzie wiec tak czy inaczej kasa wpada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...