Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zac czy opłacalny na dzisiejszą mete?


Gość koxxxik12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koxxxik12
Opublikowano

Witam!

Chciałbym dowiedzieć się ,czy Zac jest opłacalny na dzisiejszą mete i czy można nic carrować gre.

Opublikowano

Tak.

 

Jest bardzo opłacalny bo ma świetne ganki i jest bardzo przydatny w teamfighcie. Oprócz tego jest manaless, dlatego może oddawać większość blue buffów, nie tracąc nic na tym.

Opublikowano

Tak, opłaca się go kupować na dzisiejsza mete. Bardzo łatwo nim wycarrowac grę. Znakomity jungler, sustain, szybko robi jungle, do tego efektywne ganki.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Co za idiotyczne pytanie... przecież Zac został stworzony w tej "dzisiejszej mecie"...

 

Ale do tematu:

Tak.

Jest bardzo często grany na różnego rodzaju turniejach.

Tankowaty

Jest ap, czyli zamiast zwykle 3/4 AD + Ap mid to mamy dodatkowy Ap dmg od junglera więc enemy zmuszone będzie do kupowania obydwu resów.

Mimo tanky buildu ma tons of dmg.

Dobre CC (ulti) i dobry skok (ucieczka, CC w tfach/gankach)

Gość koxxxik12
Opublikowano

Idiotą to ty jesteś -.-

Zagraj lissandrą i przekonaj się ,czy jest dobra na tą mete. Nawet darius zjedzie Cie na midzie bo ma taki sam zasięg.

Opublikowano

idiotyczne pytanie nie oznacza idiotę. Udzielić jakiś lekcji z polskiego?

Lissandra jak b.dobrym suppem często granym na poziome gold+.

Tak, tak samo jak Eliska na supporcie -_-

Marnowanie potencjału, Lissandra jest tak pierońsko mocna i ma dostać jeszcze buffa na ulti (untargtetable 2.5 sekundy na sibei, na wroga nadal 1.5), Jej zasięg nie jest mały, waląc w miniony Q się rozbryzguje, nie ma problemu z maną, świetny ESC, dobry DMG, dobre CC.

Opublikowano

Nie ma to ja w temacie o Zacu pisać o Lissandrze ... Up and 2xup niepotrzebny spam robicie...

 

Tak do tematu, bierz Zaca jest bardzo opłacalną postacią. Świetnie nadaję się na Solo Topa jak i Na jungle.

Gość koxxxik12
Opublikowano

Jeśli pożyczysz konto to przetestuje ;D

Wie ktoś może kiedy włączą rejestrację na PBE?

Opublikowano

Jeśli pożyczysz konto to przetestuje ;D

Wie ktoś może kiedy włączą rejestrację na PBE?

 

Rejestracja jest zamknięta do odwołania. Tylko riot wie.

 

Ogólnie to Zac został stworzony NA TĄ METE. METE HP.

 

Ma przelicznik procentowy z hp, do tego nie ma mana kosztów bo nie ma many. Skille nic nie kosztują do tego healuje się z "odpadków"

 

Bardzo dobre gangi i skill który nie ma "ładowania" coś na wzór R irelii.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Rejestracja jest zamknięta do odwołania. Tylko riot wie.

 

Ogólnie to Zac został stworzony NA TĄ METE. METE HP.

 

Ma przelicznik procentowy z hp, do tego nie ma mana kosztów bo nie ma many. Skille nic nie kosztują do tego healuje się z "odpadków"

 

Bardzo dobre gangi i skill który nie ma "ładowania" coś na wzór R irelii.

meta hp? mobilne i spory dmg taka meta lol

ale oplaca sie ,swietne ganki ,mobilny ,wytrzymaly ,mozna nim na topa isc

­

Opublikowano

Oplacalny, mocna jungla, chociaz na gold + nie pograsz bo go banuja :P

Meta green banow - Thresh, Zac, Heca xD

+ Kha zix

Co do tematu, Zac ma pierdolniecie w late game, jest nie do ubicia, a sam zadaje multum dmg. W early troszke gorszy ale nie zly. Oplaca sie go kupowac i nim kierowac :).

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...