Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][400 SLOTÓW][16GB RAM][AUTORSKIE GILDIE/PLUGINY][TS3][LEVELE] ✯ MC-Hardcore ✯ Jedyny taki serwer! :D


- Risen. -

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pVT.png

» Live z otwarcia serwera : http://www.twitch.tv/avaterysgaming/

» Start godzina 18:30!

» Pierwsza osoba otrzymuje rangę VIP!

[+]=======================================================[+]

» ADRES IP : MC-Hardcore.gomc.pl (LUB : 46.29.20.232)

» Adres TeamSpeak 3 : 46.29.20.232

[+]=======================================================[+]

=-= INFORMACJE =-=

» ADRES IP : MC-Hardcore.gomc.pl (LUB : 46.29.20.232)

» TYP : Hardcore

» 400 slotów!

» No-Premium

» Najnowsza wersja 1.5.2

=-= PLUGINY =-=

Idealnie skonfigurowane i dobrane! :-)
Wiele autorskich.

» Po wpisaniu komendy /spawn pojawiają się koordynaty spawnu (SCREEN!)

» Levele po kliknięciu na gracza (SCREEN!)

» Idealnie skonfigurowane Essentials, oraz plugin na logowanie (SCREEN!)

W 100% autorski system gildii, autorski plugin! (SCREEN!)

» Opis nowych dropów pod komendą /stone

Przycisk teleportujący w losowe miejsce! (SCREEN!)

=-= ADMINISTRACJA =-=

HeadAdmin -- AvaterysPL

HeadAdmin -- Fiesta

=-= DLACZEGO NASZ SERWER? =-=

Komfortowa gra bez lagów (wydajna maszyna 16GB RAM),

400 slotów,

Levele po kliknięciu na gracza mieczykiem,

Doświadczona administracja,

Ograniczenie świata do 8000 kratek,

Piękna mapa,

Idealnie skonfigurowane i spolszczone pluginy,

I wiele, wiele więcej...

=--------------------------------------------------------------------------------------------------------=

Opublikowano

@rejmen1995 : Cieszę się bardzo. ;)

Otwarcie już za... 8 minut! :)

za 4 ;dd

wgl. bedzie jakas rekrutacja ?

moze sie dogadamy mamy na tym samym hostingu serwery- ownserver ;d

Opublikowano

Rekrutacja jak na razie OFF. ;-)

dobrze wiedziec w razie kłopotow finansowych prosze pisac mam 1000zł na hostingu :)

Opublikowano

@Lord : Serwer jest No-Premium... Coś Ci się musiało zbugować. :P

no wiem xD i mam jakies dziwne sciny w kazdych grach ;// wy macie premium ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...