Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][400 SLOTÓW][16GB RAM][AUTORSKIE GILDIE/PLUGINY][TS3][LEVELE] ✯ MC-Hardcore ✯ Jedyny taki serwer! :D


- Risen. -

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh, trzeba było pomyśleć zanim się zakładało konto. :P

to nie ja.. kolega byl u mnie i debil zrobil mi takie chujowe konto jak bylem w wc xD ps. laguje u was na serwerze sprawdzcie pluginy logi serwera i jak macie duzo zegarków (mechanizmow) to po usuwajcie troszke :)

Opublikowano

Okej, sprawdzimy to. ;-)

Takie pytanko można wiedzieć jak zareklamowałeś tak dobrze swój serwer? ;)

Sprawdziłem, bardzo fajny. :)

moj serwer stoi 1 rok :)

ludzie sie biora z nagrywania czyli

jak ktos np. nagra jakas serie , teraz

jest malo ludzi tylko 80. coś.

na dzien dziecka powiekszylismy sloty do 250 bylo full :)

popros ludzi aby serie jakas nagrali aa, i gildie sa darmowe

to tez jest wazne robilem taki test ze zrobilem gildie za itemy

i skumaj za jakie: 1 diaxa 10 dirta,drzewa,cobbla i ludzie mi poprostu uciekli z serwera

bo gildie za itemy mialem caly czas na serwerze 120 typa teraz jest 80 przez to ze

gildie byly za itemy bo po usuwali serwer i jak byly te gildie za itemy to gralo tylko MAX 40 osob

80% rangi supervip,vip a 20% tylko graczy. Mozesz tez CHAMSKO sie zareklamowac na

innych serwerach xD, albo zrob konkurs do wygrania diax zbrojka prot 4 trzeba wejsc na 5 serwerow i napisac:

Survival+Gildie 150Slotow Codziennie Eventy o 15:00 ip: MC.OWNCRAFT.PL

i trzeba zrobic nagranie albo zdj potem wyslac mi na email czyli (Ci adminowi) i tak beda reklamowac

i osoby wygrywaja losowo :) ja kiedys mialem serwer św pamieci (sprzedany) 42 slotowy to wbijalem

na inne serwery i tak samo Survival+Gildie 150Slotow Codziennie Eventy o 15:00 ip: MC.OWNCRAFT.PL

albo zmieniasz range na Admin.. to sie niczym nie zmieni tylko nazwa xD i tak przez 10 min i piszesz na serwerach

kto wbije 1 na serwer ma admina ! ip: {twoje ip z duzych liter}

ja mysle ze to tyle ja wam moge pomuc ale jesli rekrutacja off to lipka :( ;d

 

 

PS NIE REKLAMUJ NA MOIM SERWERZE BO CIE ZABIJE O_o xDD!!!!!

Opublikowano

Frajerem nie jestem, na innych serwerach się nie reklamuję. ;)

nie mowiłem tu o frajerstwie,

dobra reklama nie jest zła :))

ja reklamuje na serwerach tylko co

u mnie na serwerach sie reklamuja ;p

wbijam na taki serwer i pisze to samo

co oni tylko ip inne i na koncu pisze Pozdrawiam Ekipe Serwa. :)

Opublikowano

Dokładnie tak będę robił. ;)

Przy okazji powodzenia z serwerem. ;)

Dzieki dzieki moze wpadniesz na nowa edycje 1.6 bedzie epicki event ;]

Opublikowano

Zajebisty serwer byle nie powiem co admini sie zabawili zabili polowe serwa i zniszczyli spawn ;d Róbcie tak dalej a daleko zajdziecie (jesteście żałośni)

Opublikowano

huhuh fajnie sie grało juz milismy mieć Gidlie ale wbił Intel Haxor Team i sory zniszczyli serwer :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...