Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia, bardziej do Administratorów] [Modyfikacja IPB] [Unreal Portal]


KAMIKADZEKKS

  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może tak :)

 

http://www.unreal-solutions.org/

Na forum fajnie jakby była strona z portalem. Przykład podałem na górze. Modyfikacja jest darmowa. Wiem, że koszty IPB (Invision Power Board) są bardzo drogie + widzę, że styl jak i modyfikacje macie oryginalne, więc troszkę wybuliliście ;)

 

Dlatego proponuje abyście wgrali taki portal. Opcje widać na linku którym podałem. Od razu mówię, że to OFICJALNA STRONA od tego modu ;)

 

Przykład polskiego forum z tą modyfikacją :

 

 

1370550252-U378864.png

 

 

1370550306-U378864.png

 

 

 

 

Do moderatorów: Nie wnoszę tutaj reklam, tylko po prostu pokazuje działanie moda w wersji polskiej jak i z oficjalnej strony (w wersji angielskiej).

 

Co dodaje nam portal :

  • Pokazuje newsy (ustawiamy z jakiego działu i ile ma pokazywać)
  • Najnowsze osoby zarejestrowane
  • Top działy
  • Top tematy
  • Top użytkownicy
  • Top repka
  • Zawartość
  • Top fora
  • Nawigacje
  • Panel Logowania
  • I nie tylko!
Opublikowano

 

Mogłeś dać np screeny zamiast linków ... mnie się to nie podoba, ale neutral

caltoro

 

Lepiej jednak zobaczyć od strony oficjalnej (którą podałem) ....na screenach... może zaraz dodam, jak znajdę czas.

 

Post poprawiony, dodałem screeny

Opublikowano

Przyzwyczaiłem się do obecnego ustawienia wszystkiego, i wolę by tak zostało :p

Opublikowano

Widać, że po prostu nie wiecie za dużo o IPB i dlatego dajecie nie...

Jednak jak uważacie tak macie...

 

Jest to jednak na prawdę przydatne...

Opublikowano

Mnie się coś takiego na forach kompletnie nie podoba. To w końcu forum, a nie strona z nowinkami. Poza tym MPC wyróżnia się na tle innych, podobnych portali i nie widzę potrzeby zmieniania tego.

Nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...