Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] "Lubię to" w dziale zbanowani


Royal.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuje wyłączyć możliwość dawania lubię to w dziale zbanowani, bo po co tam ma taka być? Ktoś zbanuje jakiegoś debila i dostaje minimum 20 lajków. Przez to te lajki tracą na wartości.

 

Co o tym myślicie?

Opublikowano

Wątpie, aby ta zmiana była wprowadzona, bo przecież to źródło lajków części moderatorów, global moderatorów i adminów.

Opublikowano

Przecież te lajki i tak nie nie dają ani kasy ani nic xD?.Nie

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

wylacz to to ci pogratuluje. nie wszystko sie da zrobic a kierzek to nie robot.

poza tym niech lajki zostana, bo lubie lajkowac bany bez sensu :)

Admin Cienia
Opublikowano

Przez to te lajki tracą na wartości.

Marny argument ponieważ nie mają żadnej wartości i są jedynie dodatkiem.

Natomiast stwierdzenie, że ich liczba przekłada się na stopień wkładu i pomocy danego użytkownika jest całkowicie błędne.

 

Równie dobrze można wyłączyć "lajki" na całym forum, niż tylko w jednym dziale.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Wiesz, ludzie również dają lajki za trollowanie i hejcenie, więc reasumując w tej sytuacji też można by rzecz, że straciły na wartości.

Co za tym idzie trzeba by albo pilnować całego forum i takie lubię to usuwać, albo wyłączyć tą opcje na całym forum.

To tylko lajki, one tak, czy inaczej nigdy nie miały żadnej wartości. Na nie.

Opublikowano

Nie, pomysł bez sensu.

Lajkujemy zawartość danego użytkownika, czy to admin, gm, moderator.

Jeżeli ktoś chcę, wciska Lubię to... jeżeli nie to ignoruje ;-)

nie.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Nie, pomysł bez sensu.

Lajkujemy zawartość danego użytkownika, czy to admin, gm, moderator.

Jeżeli ktoś chcę, wciska Lubię to... jeżeli nie to ignoruje ;-)

nie.

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...