Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Jaką klasę opłaca kupić ?


Derion64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co w temacie .

Jaka klasa jest najlepsza z :

===============

Assassin

Bruiser

Carry

Mage

Support

Tank

===============

Wypiszcie mi najlepsze klasy z tych '' role '' co podałem :)

I z tych wszystkich , która jest naj :*

:D

mca.png
Opublikowano

Asassin : Postać, która zadaje ogromny dmg fizyczny

Bruiser : Assassin typu meele, który zadaje ogromny dmg z bliska

Carry :

Mage : Typowy mag, zadanie dmg za pomocą skill'i

Support : Pomaganie, ale również zadanie dmg (więc nie jest tak, ze suppor 1vs1 nic nie zdziała)

Tank : Czogł, ubije wszystko co się rusza przy odpowiedniej grze ; )

 

Każdą postacią ubijesz inną..... na każdego trzeba mieć opracowaną technikę : )

alishia.jpg


Opublikowano

Niema czegoś takiego jak najlepsza postać. Sam musisz ocenić kim Ci się dobrze gra i zadecydować kto będzie dla Ciebie najlepszy. My jedynie możemy podać Ci propozycje postaci, którymi nam się najlepiej gra.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

@up

Właśnie o to mi chodzi xD

Przepraszam że nie napisałem tego wcześniej ...

Dokładniej chodzi mi o to :

Przedstawcie swoje doświadczenie w graniu takimi rasami .

I jakimi klasami najlepiej się wam gra :)

mca.png
Opublikowano

Assassin - Fenrir, loki :P


Bruiser - thor


Carry - Neith


Mage - anubis :P


Support - aphro


Tank - odin


smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

wedłyg mnie to fenrir ale między neith a anhurem nie każ mi wybierać bo oboje są świetni

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Nie chodziło mi o to ;_;

Chodziło mi o najlepszego przedstawiciela danej rasy...

 

 

To co w temacie .

Jaka klasa jest najlepsza z :

===============

Assassin : NeZha, Arachne

Bruiser : Thor

Carry : Nein

Mage : Zeus, Izyda

Support : Hel, Aphro

Tank : Athena (tymczasowo),

 

z Bogów z dmg nie wiadomo skąd polecam Frey'e, lecz build musisz kogoś ogarniętego poprosić... =)

alishia.jpg


Opublikowano

Xbalanque :

 

: Pswyny dodaje p.atk za zabicie wrogiego boga na stałe....

: 1st skill dodaje na mini AoE w hit'ach ora zwiększa Nasz p.atk (zjada nam MP z każdym hit'em)

: 2nd skill zadaje dmg oraz zadaje go przez jakiś czas (zatruwa)

: 3rd skill Escape + Dmg wyśmienity skill

: połączenie 2 + 3 zwiększa dmg 3'ciego skill'a o 50% więc warto takie comba robić....

: Ult boski w pogoni, bo dodaje nam spd mov oraz dodaje blink na przeciwnika jeżeli ten się nie zatrzyma to dostanie na chwilę zestun'owany....

 

Podsumowując Duży p.atk na odlęgłośc, posiadający 2 skill'e do ucieczki i/lub pogoni (3rd i ult) co bardzo ułatwia gre.... Polecam go zaraz po cupid'dzie, chociaż xbala też boski

alishia.jpg


Opublikowano

Polecam Fenrir'a dlaczego ?

 

: Pasywny skill wzmacnia skill'e

: 1st skill to skok przy 5 runach stun an 1s

: 2nd skill to self-buff HP steal + P.atk przy 5 runach zwiększa buff o 50%

: 3re skill jeden z najlepszych doskakuje do przeciwnika i zadaje 4x dmg, przy full runach działa to jak AoE

: Ult idealny do przyciągnięcia przeciwnika pod własny Tower i zabicie go, pogoni i//lub ucieczki

alishia.jpg


Opublikowano

lepiej kupić bakasure, świetny heal oral 3 skill który zwieksza ci dmg a podczas włączenia go razem z ult zadaje masakryczny dmg + daleki skok jakby ci kto chciał uciec

Opublikowano

lepiej kupić bakasure, świetny heal oral 3 skill który zwieksza ci dmg a podczas włączenia go razem z ult zadaje masakryczny dmg + daleki skok jakby ci kto chciał uciec

 

Jak kupować kogoś z true dmg, lepiej zakupić Freye ponieważ połączenie 1 + 2 daje dmg 3/4x większy od dmg bakasury....

alishia.jpg


Opublikowano

kupuj fenrira bo jest świetny. Ja za jednym ciosem w bota heluje ponad 100hp ( w późniejszym etapie gry)

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Derion sprawdź sobie na botach postacie po kilka razy i wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Od siebie mogę polecić Lokiego/ Anubisa/ Zeusa/ Herculesa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...