Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rangi na czacie za zabicia!


Keesh™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprzedni TuT: Własny crafting!

 

Witajcie, w tym tutorialu napiszę wam jak zrobić rangi na czacie za zabicia. Dobra, plugin ten za zabicie daje 1 exp, za 2 zabicia 2 exp itd... Okej, zaczynajmy.

 

Pobieramy plugin PVPTitles

 

dev.bukkit.org/server-mods/pvptitles

 

Gdy już go mamy, wrzucamy do folderu plugins i /reload ujemy serwer lub go włączamy (jeśli miałeś wyłączony xD)

Pojawi nam się folder PVPTitles, a w nim plik config.yml

 

Na początku wygląda on tak:

 

 

Tag: Fame
PrefixColor: green
Chat: true
RankNames:
- None
- Hero
- Fierce Hero
- Mighty Hero
- Deadly Hero
- Terrifying Hero
- Conquering Hero
- Subjugating Hero
- Vanquishing Hero
- Renowned Hero
- Illustrious Hero
- Eminent Hero
- King's Hero
- Emperor's Hero
- Balthazar's Hero
- Legendary Hero
ReqFame:
- 0
- 25
- 75
- 180
- 360
- 600
- 1000
- 1680
- 2800
- 4665
- 7750
- 12960
- 21600
- 36000
- 60000
- 100000

 

Więc zacznijmy konfigurować ten plugin!

 

Na samej górze jest Tag - to jest... nazwa... expa... no można zmienić to na np. PD, exp, Doswiadczenie itd...

Potem jest PrefixColor - kolor rangi wyświetlanej na czacie. Wpisywać po angielsku!

Chat - czy ma pokazywać rangi na czacie. Oczywiście, że zostawiamy true.

I teraz... RankNames czyli nazwy rang! Tutaj możecie edytować, dodawać, usuwać.

None to jest pierwsza ranga, którą będą mieli gracze po wejściu 1 raz na serwer. No to jeśli dodaliście własne rangi, to zabieramy się za wymagane doświadczenie do danej rangi. Tutaj myślę, że mało osób będzie miało z tym problem... Np. jest

- 0 - To jest do rangi None (domyślnie),

- 25 - To jest do rangi Hero (domyślnie) itd. myślę, że wiecie o co z tym chodzi? :)

 

 

Myślę, że plugin komuś się przyda ;) Pozdrawiam Keesh™

 

NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE TEGO TUTORIALA!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...