Skocz do zawartości

Keesh™

Postmaker
  • Postów

    1 200
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Keesh™ w dniu 30 Grudnia 2017

Użytkownicy przyznają Keesh™ punkty reputacji!

O Keesh™

  • Urodziny 05.12.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3 387 wyświetleń profilu
  1. Powiem tak. Jeśli zadowala Cię gra w około 30 fps to możesz brać tylko ten, przez to 4gb ram musialbyś powyłączać zbędne procesy itd i powinno być git. (ja na 4gb ram kiedyś miałem zużycie ramu ~90% i jakoś chodziła giera)
  2. Pójdzie w ~30fps NAJNIŻSZE USTAWIENIA tyle że prawdopodobnie będzie ciąć i będą znikały tekstury przez słaby procesor
  3. Nazwa części: GTA V Procesor: AMD Athlon II X4 620 Karta graficzna: XFX HD6770 Pamięć RAM:4GB
  4. Ponad 100 powinno być.
  5. ­System operacyjny: Windows 8.1 Procesor: AMD Phenom X4 9650 (2,3 GHz) Pamięć RAM: 2,5 GB Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT220 Proszę o odpowiedź osobę, która ma taki sam bądź podobny procesor jak chodzi cs, ile fps. //na najniższych, rozdziałka 1280x1024
  6. Witam, mam problem, gdy chcę połączyć się z Navicatem wyskakuje mi "Can't connect coś tam coś tam "moje IP" (10060)". IP mam wpisane z końcówką .100, reszty nie ruszałem tylko w haśle wpisałem metineth i nie działa... W VB wpisałem /etc/rc.d/netif restart. Wie ktoś jak rozwiazać ten problem? //Zrobiłem reboota, coś tam się dłużej robiło i już działa.
  7. Tutorial bardzo ładny, przejrzysty chyba najlepszy jaki jest w internecie O_o Oczywiście fapka w górę za jakże ten op tutorial.
  8. Jak włączam i mam "Starting apache 22..." to potem wyskakuje coś tam coś tam sleeping for retry i stoi
  9. Procesor: AMD Athlon 3000+ 1,81 x1 Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 220 Ram: 1GB Zasilacz: 250W czy tam 300W @edit: Windows 7 @edit2: Za 5 minut się ściągnie i napiszę czy poszło czy nie ;p @edit3: Nie wiem czy uwierzycie, ale ustawiłem jakość tekstur, jakość cieni na wysoką oraz zaznaczyłem wygładzanie krawędzi i mi chodzi na 25~ FPS
  10. @up 130mb, bo to nie są gotowe pliki. A ja ten link dałem jakiemuś userowi, który chciał link do clientside v3...
  11. Na stronie 99 bodajże użytkownik serwisantmt2 (chyba ) dał działające linki i znich się ściąga minutę ;3 (u mnie ) @edit: Dobra, dam wam linka z którego sam osobiście ściągałem: http://www23.zippyshare.com/v/85143143/file.html
  12. Już wiem co robiłem źle Po 10 próbach ściągania, wypakowywania itd... udało mi się Pliczki są zajebiste! @edit: Aha... miałbyć max lvl 99, a nie 250 ;s
  13. Pliki są zajebiste, ale ja mam jeden problem Konfiguruje, odpalam i wbijam, oczywiscie wyskoczył ,,Błąd podczas łączenia się z serwerem". Pobieram inne pliki, ROBIĘ TAK SAMO JAK UP i wszystko działa Co jest nie tak? Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy. @edit: OMG, nie wgrałem ClientSide'a :P Wkleje za 20 minut i dam edita czy działa. A takie pytanko jeszcze, czy ten ClientSide jest wymagany żeby się wogóle połączyć? @edit2: Nie działa ;c Jedyne pliki hard i nie działają ;s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...