Pliki są zajebiste, ale ja mam jeden problem
Konfiguruje, odpalam i wbijam, oczywiscie wyskoczył ,,Błąd podczas łączenia się z serwerem".
Pobieram inne pliki, ROBIĘ TAK SAMO JAK UP i wszystko działa
Co jest nie tak?
Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy.
@edit: OMG, nie wgrałem ClientSide'a :P Wkleje za 20 minut i dam edita czy działa.
A takie pytanko jeszcze, czy ten ClientSide jest wymagany żeby się wogóle połączyć?
@edit2: Nie działa ;c
Jedyne pliki hard i nie działają ;s