Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy w ps store istnieje coś takiego jak...


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie.

Darmowe to masz tylko 2-3 gry w tej chwili, DUST514, DC Universe Online oraz Uncharted 3 ktore są w formie Free2Play. Za "darmo" otrzymuje się też gry w ramach abonamentu PS Plus.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Płaci się grosze za zawartość jaką otrzymujesz przez cały rok, PS Plus jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego posiadacza PS3 za 195zł(PS Store) albo 165zł(allegro) rocznie masz około 36 gier + gry z kolekcji "od zaraz" czyli przeszło 40 tytułów za śmieszne pieniądze oraz gry na Vitę, obniżki na DLC czy też na gry na wszystkie platformy Sony.

 

 

 

Są to pełne wersje gier, posiadają opcjonalne mikropłatności na jakieś dodatki itp.

Nie wiem czy po dojściu do któregoś lvl nie każą sobie płacić za dalszą grę bo nie gram w te tytuły. - musisz sobie poszukać i doczytać jeśli jesteś zainteresowany.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

To co sprzedają na allegro to nic innego jak darmowe kody jakie były rozdawane na FB.

Miesiąc tak naprawdę nic Ci nie daje, masz szansę na gry z "kolekcji od zaraz" która powinna się w najbliższym czasie zmienić bo już mija rok czasu od poprzedniej zmiany + plus 3 gry z tego miesiąca.

 

Dodatkowo decydując się na "darmowy miesiąc" musisz podać prawdziwe dane z karty kredytowej bo inaczej nie masz szans aby aktywować abonament. No chyba, że posiadasz kartę to nie będzie problemu. pamiętaj tylko o tym żeby w opcjach wyłączyć automatyczne przedłużanie abonamentu. Gdy tego nie zrobisz system automatycznie przedłuży abonament o 90dni i pobierze środki z konta bankowego.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Tak, będziesz mógł je za darmo pobrać i przez najbliższe 3 miesiące w nie grać. Oczywiście mowa o grach dostępnych w ramach abonamentu ;)

Decydując się na zakup teraz otrzymasz takie gry jak

inFAMOUS 2, Motorstorm Apokalipsa, LBP2, The Cave, LOTR: Wojna na Północy, Malicious, Catherine + 3 gry z tego miesiąca czyli Demon's Souls, Kingdoms of Amalur: Reckoning oraz ICO and Shadow of the Colossus Classics HD

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...