Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOPHERLANDIA [1.5.2] [PONAD 1000 SLOTÓW] [8 SERWERÓW] [TS3] [UNIKALNE TYPY SERWERÓW] [SZYBKI KONTAKT Z ADMINISTRACJĄ] [ZAJRZYJ TUTAJ KONIECZNIE!]


.uszer

Sopherlandia  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o naszych serwerach?

    • S? super!
      14
    • Mog? by?.
      9
    • S?abe.
      2
    • Totalne dno.
      6
  2. 2. Podoba Ci si? prezentacja?

    • Tak.
      18
    • Nie.
      8
    • Nie wiem.
      5
  3. 3. Jaki chcesz kolejny serwer widzie? na Sopherlandii?

    • Hardcore
      5
    • Wojny gildi
      6
    • PVP
      7
    • Co? innego : )
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i po już sie udało odpalić "Survival Games" z dwoma arenami

robię projekt minecraft mcrobaki.pl

Opublikowano



Pierwszy z filmów serwerowych no sami zobaczcie, tu na filmie jest tylko widać serwer SkyBlock oraz SurvivalGames reszta serwerów już niedługo..


robię projekt minecraft mcrobaki.pl

Opublikowano

hm prezentacja ladna mapki ladne ale dlaczego serwery ,bitwa o hogwart oraz ctf sa off :) zamkniete testy ??? czy cos innego ???

Te serwery są podobno testowane. Administracja twierdzi,że niebawem będzie start ;)

cxyi.gif

Opublikowano

powiem tak serwer jest ciekawy ale jest w budowie więc tak naprawde z tego co zauwazylem dziala tylko połowa serwera FB bedzie otwarte o 20 dzisiaj

W admin shop na sky-blocku jest błąd bo jest napisane ze to jest droga na II pietro a tak naprawde na I bo na samym dole jest przeciez parter a nie I piętro prawda ...

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

widziałem podobny ale mniejsza o to mam prośbe abyście dodali więcej przedmiotów do FB i skyblock dla tych co nie mają vipa jeśli możecie

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...