Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Dostaliście Od "mikołaja"?


sebos2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

xbox 360 elite special edition i na niego mw 2 , fifa 10 , halo 3 odst , Forza Motorsport 3 i 3 miesiące golda na xbox live , perfumy CK , 400 zł , czekolade , Assassin's Creed Bloodlines na psp i piżamy to wszystko .....

Opublikowano

xbox 360 elite special edition i na niego mw 2 , fifa 10 , halo 3 odst , Forza Motorsport 3 i 3 miesiące golda na xbox live , perfumy CK , 400 zł , czekolade , Assassin's Creed Bloodlines na psp i piżamy to wszystko .....

 

 

 

...bogata rodzinke masz...

fs.png

Opublikowano

Losiu widzisz niektórzy są bogaci, a inni biedni :(

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

Opublikowano

Powinniście się cieszyć, że dostaliście chociaż tą czekoladkę z biedronki. Jedni są bogaci inni biedni, takie życie jest. "Pieniądze to nie wszystko". ^_^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Hey! A czy ktoś zwrócił uwagę na mój post ): ? Ja uwagi na prezenty nie zwracam. W dni otwarcia sklepów kupuję sobie za tą mamonę 3 tomy Władcy Pierścieni by je pochłonąć.

Pisz normalne jak każdy użyszkodnik i zmien sygne na regulaminową. Wtedy bedzie ok.

 

Opublikowano

Idź mi z tym poszerzeniem i wyśrodkowaniem. Toć to oczojebne. :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Narzekacie na prezenty ... Cieszcie się Świętami ! xD

Ja na Święta dostałem pieniądze i miłość ^ I jestem bardziej zadowolony, niż gdybym dostał new kompa, jakąś konsolę czy inny pro elo sprzęcior.

Opublikowano

Ehh niektóre osoby nawet wigilijnego stołu nie mają...

A jak mają to jest na nim bardzo skromnie...

Ja tam się cieszę z tego co mam :)

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Ja w tym roku jak na mnie dostałem dosyć sporo ;-)

 

-400zl

-monitor LG 22"

-klawiature i mysz bez przewodową logitech

-bluzę z kapturem ;-)

-CoD MW2 i Assasin 2 na ps3

-słodycze

Lubie DŻEM.

 

I loVe CocaCola

 

 

 

Wesołych Świąt !!

Opublikowano

Ja tam skromnie:

-PSP

-gre na psp teken T.T

ale tak mało ponieważ rodzicie kupili fure 3 tyg temu i $$$$ zabrakło

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

kupak miłość dostałeś ? psa czy co?

 

Dziewczyna raczej nie bo by się pochwalił . :lol:

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

skarpetki

dezodorant AXE <3

sianko

owoce i slodycze

zajebista poduszke relaksacyjna do leniuchowania :D

czteropak piwa

 

 

Zawsze marzylem by dostac bonga pod choinke no ale trudno, moze innym razem :huh:

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

skarpetki

dezodorant AXE <3

sianko

owoce i slodycze

zajebista poduszke relaksacyjna do leniuchowania :D

czteropak piwa

 

 

Zawsze marzylem by dostac bonga pod choinke no ale trudno, moze innym razem :huh:

 

A ja PlayBoy'a. :D

 

@Down

 

Miałem podobnie na obozie, cały czas gadali że sram kasą itp. Chociażby by przez to, że mam taki i taki samochód... o.O

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Powinniście się cieszyć, że dostaliście chociaż tą czekoladkę z biedronki. Jedni są bogaci inni biedni, takie życie jest. "Pieniądze to nie wszystko".

 

prawda prawda zgodze sie z toba ze pieniadze to nie wszystko

moi rodzice maja kupe forsy co prawda na swieta sie nie sypneli kasa

ale niestety w sql mam przejebane dlatego ze mam tyle kasy zbytnio wiekszosc kolegow nie trawi mnie za to ze mam tyle kasy i moge pozowolic sobie na co chce mysla zawsze ze chce wszystkich przekupic dopiero po 2 lata zaczalem z nimi normalnie rozmawiac

a wiec nie przejmojcie sie ze ktos dostal czekolade z biedronki a ktos psp liczy sie gest

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

@xDanielxmc

Pierogi r0x <3.

@topic

Ja dostałem:

dezodorant axe,

jakieś gacie,

pare zimowych skarpet <3

CSS+w tym day of defeat source,hl2 deathmatch i hl2 lost coast

scyzoryk

kolejny dezodorant

3 książki

jakąś grę planszową

i chyba tyle ;f

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Jednak Qulpak ma dziewczynę! :lol:

 

beztytuu2j.png

 

Za 1 zł (+22 % VAT) dam fotkę. xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...