Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Średniowieczna Bitwa Gildii ! [WL] [KM5] [1.5.2] [DEDYK] [20 Slotów] [2 Gildie!]


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Guild Wars [Średniowieczna Bitwy Gildii]

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Bitwy Gildii. Podobne do KM5 ale nie takie same !

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: s52.mineserv.eu:12810

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: OFF [O godz. 18;30 Bedzie ON]

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: ON


admini.png
Adminowie: Confileus, Sarius7EA Moderatorzy: 123PadaszTy,

 

pluginy.png
Dopasowane do takiej typu rozgrywki

 

inf.png
Podanie:
Nick:
Wiek:
Ogar:

 

Na serwerze są gildie, jest to drużyna Sariusa Vs 123PadaszTy

Każdy zostanie dopasowany do drużyny .

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej zapraszam do oglądania filmiku .

Znajdziecie tam dużo potrzebnym wam inforamcji :)

Generator by -outi-

Opublikowano

Podanie:

 

Nick:Zinalire

 

Wiek:14

 

Ogar: Jak najbardziej ;) .Bardzo dobrze się klepie , survival to żaden problem . Jestem nałogowym graczem PVP xD...

Technik serverów ;) 

Opublikowano

Podanie:
Nick :Stavl
Wiek:16
Ogar: Oczywiście , gram długo w minecraft ( od bety 1.3) . Cały czas gram na serwerach typu survival/pvp więc dobrze się bije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

PODANIE:

NICK: SHERYFT

 

WIEK: 15

 

OGAR: Co tutaj powiedzieć xdddd . Dobrze się klepie , nie używam żadnych modyfikacji które pomagają w pvp itp Mam mutacje więc nie musicie się martwić że ja będę piszczał .

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT 1.6.2 Gildie + Frakcje (cuboidy)

Niedługo bd autorskie pluginy ;D

Opublikowano

Dodaj jeszcze raz Stavl bo niby mnie dodałeś a na WL mnie nie ma :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Podanie za około. 10 graczy którzy chcą być w tej samej gildii. Graliśmy na innym serwerze KM5,tyle że administracja dawała swojej drużynie ekwipunek,a członkowie drużyny RED wszedli na konto naszego członka gildii (Blue) i poznali kordy naszej bazy.

 

Nick: 1krzys1

Wiek: 15

Ogar:
tak

 

=======================================

Nick: Wujo7PL
Wiek: 17
Ogar: Oczywiście ;]

=======================================

Nick: Ic3m4n2u
Wiek:15
Ogar: Tak

=======================================

Nick:marko3198
Wiek:14
Ogar:Tak

=======================================

Nick:Nowajseq

Wiek:13

Ogar:Tak

=======================================

Nick: Lordzik

Wiek: 15

Ogar: Tak

=======================================

nick:JellyQ

wiek:12

ogar:Tak

=======================================

Nick: koma12

wiek: 15

ogar: Tak

KckC7.jpg

Opublikowano


Nick: the_evil_griever
Wiek: 15
Ogar: tak

 

Serwer bedzie jeszcze dzisiaj dzialal?

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...