Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 5 By RedziQ [GILDIE][Red&Blue][WL][25 SL]


macio443

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za duzy drop jest ;> Kazdy chce mniejszy drop a ty nie patrzysz na to;>

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

No i jest teraz zajebiscie :) Zalatwie kilku kolegow wiec spoko ;> Tylko perle mozesz dac 0.5 zeby nie latwo bylo.. i exp ze stone troche zmiejszyc.. i tpa dodaj jak nie

ma.. I wez moze daj wiecej surowcow na giildie ? niz 2 dni i gildia.. powinno byc tydzien i dopiero a nie..

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick:Cadlux


Wiek:14


Mikro:Tak


Team(Red czy Blue): Blue


Umiejętność pracowania w grupie(1-10): wysoka (8/10)

Opublikowano

Nick:Ponezer


Wiek:18 (Nie pytajcie dlaczego gram w gry)


Mikro:Oczywiście


Team(Red czy Blue): Obojetnie


Umiejętność pracowania w grupie(1-10): 8/9 Jakoś tak



Opublikowano

Nick:Recconet


Wiek:14


Mikro:Tak


Team(Red czy Blue):RED


Umiejętność pracowania w grupie(1-10):9


Opublikowano

Nick: Ciastko

 

Wiek: 16

 

Mikro: Tak

 

Team(Red czy Blue): Red

 

Umiejętność pracowania w grupie(1-10): Myślę ze 10

Opublikowano

Nick: Patyrkx77 / HeeCreator

Wiek: 14 / 14

Mikro: Jest ( sprawne ) / Jest ( sprawne )
Team : Obojętnie / Obojętnie ( chcemy w tej samej drużynie )
Umiejętność pracowania w grupie(1-10): 9/10
/ 10/10

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

<p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><u><em><span style="color:rgb(238,130,238);">Nick:Adam</span></em></u></span></strong></span></p>

<br />

<p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><u><em><span style="color:rgb(238,130,238);">Wiek:18</span></em></u></span></strong></span></p>

<br />

<p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><u><em><span style="color:rgb(238,130,238);"><a><span style="color:#98C7C3;font-weight:bold;margin:0;">Mikro</span></a>:NIE</span></em></u></span></strong></span></p>

<br />

<p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><u><em><span style="color:rgb(238,130,238);">Team(Red czy Blue): Red</span></em></u></span></strong></span></p>

<br />

<p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><u><em><span style="color:rgb(238,130,238);">Umiejętność pracowania w grupie(1-10):</span></em></u></span></strong></span>10</p>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...