Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Najmniejzaludniony Serwer w Darkrobit


cxysdtysdysdtys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co wam chodzi z tymi najmniej zaludnionymi serwerami? Że najtaniej wygrasz sobie fullelitke na handlu, tylko że to jest bezsens. Niedawno grałem na czechy3, irek po 1mln, lf3 dało się za jeden kredyt wygrać, wszystko fajnie. Grałem Bociłem sobie tak na tym koncie, miałem sfe, i kilka fe które dałem znajomym, i zawsze gdy chciałem wylecieć kogoś pobić nikogo nie było oprócz botów a bicie ich frajdy nie daje. Jedyny moment kiedy dało się ponawalać był to spaceball. Reasumując, wybierajcie serwery gdzie gra dużo osób bo może będzie trzeba pomęczyć by zdobyć dobre wyposażenie jednak potem jest dużo większa frajda.

scootadash_signature_by_dmtbrony-d4ioxia.png

Opublikowano

O co wam chodzi z tymi najmniej zaludnionymi serwerami? Że najtaniej wygrasz sobie fullelitke na handlu, tylko że to jest bezsens. Niedawno grałem na czechy3, irek po 1mln, lf3 dało się za jeden kredyt wygrać, wszystko fajnie. Grałem Bociłem sobie tak na tym koncie, miałem sfe, i kilka fe które dałem znajomym, i zawsze gdy chciałem wylecieć kogoś pobić nikogo nie było oprócz botów a bicie ich frajdy nie daje. Jedyny moment kiedy dało się ponawalać był to spaceball. Reasumując, wybierajcie serwery gdzie gra dużo osób bo może będzie trzeba pomęczyć by zdobyć dobre wyposażenie jednak potem jest dużo większa frajda.

Ty a smoki tez biłeś?(kilka fe , chyba nie wiesz co mówisz )

A masz konto na serwerze na którym dużo ludzi gra i nie jest to polski serwer? Możesz się pochwalic jaka ty masz fe :P


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

@up

Co za problem w kilku fe?

Charles i było w klanie kredkowym łącznie 5mld. Irki na Czechach 3 były od 1mln do 12mln. Był darmowy boxbot, cracki i inne. Zrobienie fe na czechach 3 to była kwestia chwili i żadnego nakładu pieniędzy. Wystarczy odrobina logicznego myślenia.

Co do konta obecnie nie gram w darkorbit.

scootadash_signature_by_dmtbrony-d4ioxia.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...