Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ilość wersji Porsche GT3 z kodu


Poczwar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem ciekaw ile różnych wersji Porsche jest w kodzie podanym przez rusków.

 

Użytkownik pb14 napisał:

 

"Teraz zauważyłem że z tego kodu dostajemy różne Gt3 co jest troche dziwne...

Na głównym koncie dostałem wersje Megabloks (Obniżenie szyby itp.} Klasa S 777

Na 1 pobocznym było jakieś czyste czerwono białe Gt3 bez części z klasy A 710

Na 2 pobocznym całkiem czyste Gt3 bez niczego też A klasa"

 

Coś mi się nie zgadza, ponieważ dostałem Porsche GT3 4.0 (cała biała z paskiem szaro czerwonym) z częściami 1-gwiazdkowymi, beż obniżenia, szyby itp. Auto jest w klasie s (761).

 

Opublikowano

Ja dostałem 4.0, overall 777, full części wyścigowe, wersja Megabloks.

 

Na 2 koncie dostałem 4.0, overall 761.

 

Kumpel dostał biało - czerwoną RS.

Opublikowano

To chyba zależało od tego kiedy kto wpisał kod

Bo jak wpisałem od razu jak dali to miałem GT3 4.0

A jak wpisałem około 23 to już leciało słabsze Porsche

Opublikowano

Poprawie was. To nie są lajki tylko ilość zarejestrowanych użytkowników na ich stronie. ;-D ilość ta jest pokazana w z prawej strony pod banerem worlda.

Jak tak dalej pójdzie to nowe auto zawita w moim garażu za około 2-3 dni xD

Opublikowano

Różnica w porszawkach wynika z tego, że wczoraj EA zdała sobie sprawę, że DARMOWA wersja porshe mega block edition jest zbyt przesadzona i nieopłacalna, więc eksperymentowali. Stąd różne wersje. Sam mam na kilku kontach mega blocka, ale także zwykłą gt3 i gt3 4.0

 

Teraz tylko i wyłącznie idzie zdobyć czystą 4.0. Farciarze dostali mega blocka.

 

BTW. 20k lajków na ruskiej stronie! Jeszcze tylko 10k 4k lajków (idzie jak burza) i nowy samochodzik (obstawiam Marussię, chyba powodu nie muszę podawać :)) Przez noc pójdzie pewnie z ponad 3k, to myślę że do wtorku powinien być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...