Ja mam botka na PL1 Leonek i 2-2 npc i boxy ( Nie zniszczyli mnie wcale )
Oraz PL3 Golec też 2-2 npc i boxy ( Zniszczyli mnie 3 razy <_< )
Zyski przez noc na PL1 są lepsze tylko o 4000 Uri, bo na PL3 jest 2x więcej bociarzy
Latam na 2-2 bo nie chce mieć banity
Znajomy w klanie stał się niedawno ofiarą