Skocz do zawartości

pb14

Postwriter
  • Postów

    1 753
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Karta z 1GB pamięci to co najwyżej nisko-średnie na ~50FPS Srednio-wysokie na ~30
  2. Coś nie wiem czy QBot wypali..... Może za jakiś czas bo teraz BP robi co 24h aktualizacje (około 11-12) i PBDO pojawia się dopiero wieczorem więc na PBDO wyboce tylko przez noc czasem co drugą a za nim jeszcze QBot by miał być za aktualizowany to pobocił bym może z 2-3 godziny i znowu bym musiał czekać na aktualizacje.
  3. @up Dziękować teraz działa Nie miałem drugiej linijki..
  4. Czy u was też bot nie bije alienów z wyrzutni ??? U mnie nie chce nie potrafi sobie załadować jej
  5. Nie ma ostrzeżeń tylko od razu lecą permy jak zobaczą botka
  6. Pytanko Czy opłaca się kupować na palladium SpearHead ??? Znajomy mówi że ten statek to gówno bo niewidka działa tylko pare sekund !? Opłaca się i czy to prawda ??
  7. @up Ja mam to na true i nie widze aby coś szybciej wbijało :/ Czekamy
  8. Ja mam botka na PL1 Leonek i 2-2 npc i boxy ( Nie zniszczyli mnie wcale ) Oraz PL3 Golec też 2-2 npc i boxy ( Zniszczyli mnie 3 razy <_< ) Zyski przez noc na PL1 są lepsze tylko o 4000 Uri, bo na PL3 jest 2x więcej bociarzy Latam na 2-2 bo nie chce mieć banity Znajomy w klanie stał się niedawno ofiarą
  9. Jak są bonusowe skrzynie to nabija że aż miło A jak ich ni ma to jest lipa
  10. Słabo coś teraz uri wchodzi :/ Wcześniej 25 000 Na noc ,a teraz zaledwie 10 000 :/ Żal Tak samo energia wcześniej ze 200 teraz nawet nie chce wejść 30 Co to ma być ?? Wie ktoś może czy szykują jakieś bonusy na sylwka ???
  11. Fajnie że jak robi wrota to utrzymuje taki dystans że nie trace prawie HP DOWN: Tak samo
  12. @up Nic nie ma na allegro -_- Bot sam ustawia najlepszą odległość bicia mi prawie nie zabierają HP (5000 na runde),a ja ich lajtowo kilam
  13. @up Zależy od tego jak masz ustawionego botka, jaka szybkość statku, moc uderzenia itp. To NIE JEST tak że im lepszy statek tym mniej nabija..tylko od mocy szybkości hp itp.
  14. To kiedy będzie działać ?? Bo chciałbym na nocke go puścić Pewnie się nie uda co ?? Wypierd.alaj trolu jeden <_< <_< <_<
  15. Miszczu Dasz radę do wieczora ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...