Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Plugin na "wypadanie" pieniędzy po zabiciu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. na ktoś jakiś plugin dzięki któremu pieniądze jakie gracz posiada (te które widzimy po wpisaniu komendy /money , /balance) wpływałyby na konto gracza który go zabił. Jedyną możliwością zachowania pieniędzy byłoby trzymanie ich w banku. Z góry dziękuję i like za pomoc. Pozdrawiam.

Opublikowano

CookieMonster

CookieMonster daje tylko kase temu kto zabił, ale ten co umarł nie traci żadnej kasy. a chce żeby ta kasa tak jakby wypadała z niego jak eq

Opublikowano

Tylko CookieMonster :)

============================================================

 

Jeśli ci pomogłem daj like :)

 

===================================================================

Opublikowano

CookieMonster daje tylko kase temu kto zabił, ale ten co umarł nie traci żadnej kasy. a chce żeby ta kasa tak jakby wypadała z niego jak eq

Nie zgodzę się. Można ustawić CookieMonster w ten sposób, by zabierało pieniądze pokonanemu i dawało zwycięscy walki.

343731479829004887779.png

Opublikowano

CookieMonster, oraz chyba mozna ustawic w OtherDrops (Moge sie mylic)

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Ja zamiast CookieMonster polecam się pobawić otherdrops :)

Opublikowano

Jest to plugin OtherDrops tylko musisz skonfigurowac go :)

a druga opcja to cookiemonster jest fajne bo nie trzeba konfigurowac tylko bardziej spolszczenie :)

 

Pomoglem daj +

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Proszę administracje o odjecie paru punktów ostrzezeń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...