Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Fishfot Łowiący Ńa Zminimalizowanym Metinie


jujudd1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FishBot By bloodx

 

FishBot by bloodx to fishbot Który jest podobny Do FishBota by xWaffeleisen ale ma mniej funkcji ...(Jeżeli komuś nie idzie FishBot by xWaffeleisen to ten to jest właściwe rozwiązanie)

 

 

 

Download :

 

 

 

.NET Framework

 

Metin2FischBot.dll

 

WinJect 1.7b

 

Skany :

 

 

 

Metin2FischBot.dll

 

WinJect 1.7b

 

Obsługa :

 

 

 

1. Włączamy metina w oknie Roździelczość 800-600 16 bp i Logujemy się (koniecznie przez obejście)

 

2. Stajemy przed wodą z otwartym ekwipunkiem

 

3. Uruchamiamy Winject , w Target Process Wybieramy " metin2client.bin " a w DLL to Inject Wyszukujemy Metin2FischBot.dll i klikamy +Inject

 

4. Po kliknięciu +Inject wyskoczy tabelka w której wpisujemy " Install " czekamy chwile i wpisujemy " start "

 

5. Czarne okienko minimalizujemy , i to wszystko . A jeżeli bot nie łowi to w metinie ruszamy sie ,klikamy na robaka i naciskamy spacje a resztę będzie samo robić

 

6. Daj +

 

 

 

PS : Winject ma pare wirusów ale i tak niema wira ani nic . Mi pyka ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...