Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer] [Kwadratowa Maskara] [20 slotów] [Poszukujemy Adminów i Budowniczych]


LafroPL234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Chciałbym was wszystkich zaprosić na serwer minecraft Kwadratowa Masakra. Poszukujemy budowniczego i admina.

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:

Dlaczego Akurat Ty:

Praca w grupie (0-10):

Wiek:

Nick:

 

Podania o adminów i budowniczych składać na priv.

Ip serwera: s10.mineserv.eu:14850 (Startuje dzisiaj wieczorem)

Reszta info na serwerze.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Podoba mi sie ta seria


Dlaczego Akurat Ty: Jestem ogarnietym graczem i adminem


Praca w grupie (0-10): 10


Wiek: 14


Nick: Delayed

Opublikowano

 

Dlaczego nasz serwer: Bo lubię Kwadratowe Masakry :)

Dlaczego Akurat Ty: Ponieważ jestem ogarnięty, nie troluje

Praca w grupie (0-10): 7/10

Wiek: 11 (Dajcie mi szansę :D)

Nick: Kamil155

 

 

 

Dlaczego nasz serwer: Podoba mi sie ta seria

Dlaczego Akurat Ty: Jestem ogarnietym graczem i adminem

Praca w grupie (0-10): 10

Wiek: 14

Nick: Delayed

Przyjmuje.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Bo lubię takie serwery

Dlaczego Akurat Ty: Ponieważ jestem miły i ogarnięty. Wiem, że jestem młody, ale można mnie dodać na np. okres próbny.


Praca w grupie (0-10): 8/10


Wiek: 12

Nick: bartik246

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Bo lubię takie serwery

Dlaczego Akurat Ty: Ponieważ jestem miły i ogarnięty. Wiem, że jestem młody, ale można mnie dodać na np. okres próbny.

Praca w grupie (0-10): 8/10

Wiek: 12

Nick: bartik246

Dla każdego damy szansę. Przyjmuje.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Bo mi się Akurat Podoba.

Dlaczego Akurat Ty: Bo nie ktoś inny.

Praca w grupie (0-10): 10

Wiek: 14

Nick: Tirex_PL

Opublikowano

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:Bo lubie tą serię itd.

Dlaczego Akurat Ty:Ponieważ jestem dość fajny i umiem sie dogadywac z inyymi , lecz czasami za dużo gadam :x

Praca w grupie (0-10):9/10

Wiek:14,5

Nick:_matire_ (złożyłem podanie na adma na pw, mogę ci zrobić przelew zeby cos sfinansowac ale zastanowimy sie ) :D Prosze o szanse :D

//Najlepsza sygnatura na forum

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Ciężko jest znaleźć jakikolwiek ogarnięty serwer, z miłą atmosferką ; p


Dlaczego Akurat Ty: Ogarniam, gram od czasów alfy 1.2, nie sprawiam problemów, itp..


Praca w grupie (0-10): 9


Wiek: 17


Nick: Huczu


Kontakt :


GG: 31939635 | Skype: piwosz199


Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Lubie serwie typu : Kwadratowa Masakra i ten może być ten najlepszy .


Dlaczego Akurat Ty:Jestem pomocna i ogarnięta . Znam się na takich serwerach . Lubię gadać na skype i ts :)

 

Praca w grupie (0-10): 9/10


Wiek:14


Nick:MrsKaroo

2vto45f.png

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ szukam zgranego servera gdzie każdy dla siebie jest życzliwy :)


Dlaczego Akurat Ty:Akurat ja ? Bo jestem towarzyski i z chęcią współpracuje z ekipą.


Praca w grupie (0-10):9.5


Wiek:16


Nick:Casei


:)

Opublikowano

Wzór o dodanie na serwer.


Dlaczego nasz serwer:hmm chcialem ocenic bo aktualnie on jest na mpc jak bedzie sie okaże


Dlaczego Akurat Ty:hmmm nei jestem dzieckiem które gra aby tylko zabijac lubie wspołpracowac


Praca w grupie (0-10):9

Wiek:17


Nick:ProLegend



podanie za kuzyna bo nie może pisac nci bo nie posiada 50 postow ;.

 

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:hmm spodobał mi się i warto go ocenic

Dlaczego Akurat Ty:jestem ogarniety nei griefuje lubie współpracowac


Praca w grupie (0-10):8

Wiek:15


Nick:Raff

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Bo lubie ten typ ;)


Dlaczego Akurat Ty: Poniewaz jestem uczciwy i przestrzegam zasad


Praca w grupie (0-10): 9 (Czasem sie sprzedzka zdarzy)


Wiek: 12


Nick: _marcei_

mca.png

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Przeglądałem i żadnego fajnego nie było,Myslę ze to wypali.


Dlaczego Akurat Ty:Bo gram w minecrafta od poczatku oceniam każdy serwer jestem takim "Znawca".Umiem wszystko od craftingu do survivalu


Praca w grupie (0-10):10/10


Wiek:14


Nick:eXtreme

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer?: Przeglądłem MPC forum i znalazłem ten serwer, ponieważ prezentacja mi się podoba piszę to podanie.

Dlaczego ja?: Lubię serwery tego typu :) Nie trolluję.

Praca w grupie: Oceniam siebię na 8/10.

Nick: BartoGaming

Wiek: 14

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Bo mi się Akurat Podoba.

Dlaczego Akurat Ty: Bo nie ktoś inny.

Praca w grupie (0-10): 10

Wiek: 14

Nick: Tirex_PL

 

 

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:Bo lubie tą serię itd.

Dlaczego Akurat Ty:Ponieważ jestem dość fajny i umiem sie dogadywac z inyymi , lecz czasami za dużo gadam :x

Praca w grupie (0-10):9/10

Wiek:14,5

Nick:_matire_ (złożyłem podanie na adma na pw, mogę ci zrobić przelew zeby cos sfinansowac ale zastanowimy sie ) :D Prosze o szanse :D

 

 

 

Dlaczego nasz serwer: Ciężko jest znaleźć jakikolwiek ogarnięty serwer, z miłą atmosferką ; p

Dlaczego Akurat Ty: Ogarniam, gram od czasów alfy 1.2, nie sprawiam problemów, itp..

Praca w grupie (0-10): 9

Wiek: 17

Nick: Huczu

Kontakt :

GG: 31939635 | Skype: piwosz199

 

 

Dlaczego nasz serwer:Lubie serwie typu : Kwadratowa Masakra i ten może być ten najlepszy .

Dlaczego Akurat Ty:Jestem pomocna i ogarnięta . Znam się na takich serwerach . Lubię gadać na skype i ts :)

 

Praca w grupie (0-10): 9/10

Wiek:14

Nick:MrsKaroo

 

 

 

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ szukam zgranego servera gdzie każdy dla siebie jest życzliwy :)

Dlaczego Akurat Ty:Akurat ja ? Bo jestem towarzyski i z chęcią współpracuje z ekipą.

Praca w grupie (0-10):9.5

Wiek:16

Nick:Casei

 

 

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:hmm chcialem ocenic bo aktualnie on jest na mpc jak bedzie sie okaże

Dlaczego Akurat Ty:hmmm nei jestem dzieckiem które gra aby tylko zabijac lubie wspołpracowac

Praca w grupie (0-10):9

Wiek:17

Nick:ProLegend

 

podanie za kuzyna bo nie może pisac nci bo nie posiada 50 postow ;.

 

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:hmm spodobał mi się i warto go ocenic

Dlaczego Akurat Ty:jestem ogarniety nei griefuje lubie współpracowac

Praca w grupie (0-10):8

Wiek:15

Nick:Raff

 

 

Dlaczego nasz serwer: Bo lubie ten typ ;)

Dlaczego Akurat Ty: Poniewaz jestem uczciwy i przestrzegam zasad

Praca w grupie (0-10): 9 (Czasem sie sprzedzka zdarzy)

Wiek: 12

Nick: _marcei_

 

 

 

Dlaczego nasz serwer:Przeglądałem i żadnego fajnego nie było,Myslę ze to wypali.

Dlaczego Akurat Ty:Bo gram w minecrafta od poczatku oceniam każdy serwer jestem takim "Znawca".Umiem wszystko od craftingu do survivalu

Praca w grupie (0-10):10/10

Wiek:14

Nick:eXtreme

 

 

Dlaczego nasz serwer?: Przeglądłem MPC forum i znalazłem ten serwer, ponieważ prezentacja mi się podoba piszę to podanie.

Dlaczego ja?: Lubię serwery tego typu :) Nie trolluję.

Praca w grupie: Oceniam siebię na 8/10.

Nick: BartoGaming

Wiek: 14

Wszystkich all przyjmuje. IP, podane będzie w drugim temacie.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Bo szukam normalnego Km ;)

Dlaczego Akurat Ty:Czemu nie ja? jestem spoko :DxD nie stwarzam zagrożenia ani klopotów :P


Praca w grupie (0-10):9


Wiek:14


Nick:Harger

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer:Bo szukam normalnego Km ;)

Dlaczego Akurat Ty:Czemu nie ja? jestem spoko :DxD nie stwarzam zagrożenia ani klopotów :P

Praca w grupie (0-10):9

Wiek:14

Nick:Harger

 

 

 

Dlaczego nasz serwer: Bo jest fajny

Dlaczego Akurat Ty: Bo jestem fajny

Praca w grupie (0-10): 10

Wiek: 16

Nick: parulek99

Przyjmuje.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ już długo tego szukałem


Dlaczego Akurat Ty: Ponieważ kocham takie serwery i współprace ;)


Praca w grupie (0-10): 9/10 :)


Wiek: 15


Nick: SkateSkill


mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ szukam serwera na którym będę mógł sobie pograć dłużej niż 3dni

Dlaczego Akurat Ty: Dlaczego akurat JA? Szczerze to sam nie wiem. Szukam serwera na którym miło spędzę Swój wolny czas, tyle.

Praca w grupie (0-10): Szczerze? To zależy z kim jest ta praca. Jeżeli da się dogadać z resztą "grupy" to śmiało 9/10

Wiek:17lat

Nick: Czeli

 

PS: Zobacz pocztę.

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...