Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer] [Kwadratowa Maskara] [20 slotów] [Poszukujemy Adminów i Budowniczych]


LafroPL234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@EDIT JEDNAK NIE SKŁADAM PODANIA.



Server to shit jakich mało -,- Jeśli to jest KM to ja jestem święty.


Powodzenia :) PS : Nie ma White-List.


A paczka z neta.



Pozdrawiam.


20utztj.jpg

Opublikowano

Siema. Chciałbym was wszystkich zaprosić na serwer minecraft Kwadratowa Masakra. Poszukujemy budowniczego i admina.

Wzór o dodanie na serwer.

Dlaczego nasz serwer:

Dlaczego Akurat Ty:

Praca w grupie (0-10):

Wiek:

Nick:

 

Podania o adminów i budowniczych składać na priv.

Ip serwera: s10.mineserv.eu:14850 (Startuje dzisiaj wieczorem)

Reszta info na serwerze.

Dlaczego nasz serwer: Bardzo lubię serwery typu kwadratowa masakra.

Dlaczego akurat ty: Jestem koleżeński i ogarnięty.

Praca w grupie: 10.

Wiek: 13 lat.

Nick: Nico

 

Dlaczego nasz serwer: Lubie serwery typu kwadratowa masakra.

Dlaczego Ty: Jestem miły i ogarnięty.

praca w grupie: 10/10.

Wiek:13 lat

nick: Nico

Opublikowano

Dlaczego nasz serwer: Hmm? Chcę sobie w końcu zagrać?

Dlaczego Akurat Ty: Bo byłem (chyba nadal jestem, chodź nie jestem pewien) adminem u Cb...

Praca w grupie (0-10): 10 - potrafię się zgrać...

Wiek: 15

Nick: MrPotwor

Take it easy my friend

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...