Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Full Bypass / Stary, nie działa już jak należy.


maryn1666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Full Bypass !, u mnie działa znakomicie nie wywala co 20 sekund jak wielu osób.

Lubię to.

 

 

 

 

 

 

Oto moje teorie:

2+2=9

4:1=2

1x1=1

Woda jest bezbarwna bo soki itp mają kolor

Opublikowano

u mnie tez



Full Bypass !, u mnie działa znakomicie nie wywala co 20 sekund jak wielu osób.

Lubię to.

no właśnie

0e7846ef7f.gif

Opublikowano

Nawet pzy net limiterze, nie daje rady kliknac na suspend, bo gra sie za szybko wczytuje ;x Jest jakis sposob na to ?

Masz na to za dobry komputer ;D. Jeżeli NetLimiter nie pomoże to nwm. Mi udaje się u kumpla który ma internet 100mb/s i strasznie szybki komputer. Popróbuj. Nigdy nie uda się za pierwszym razem, zresztą widać na filmiku.

2vnrryq.png

Pamiętaj o naciśnięciu przycisku lubię to kiedy ktoś ci pomoże! ;D

2974969666.png

Opublikowano

Masz na to za dobry komputer ;D. Jeżeli NetLimiter nie pomoże to nwm. Mi udaje się u kumpla który ma internet 100mb/s i strasznie szybki komputer. Popróbuj. Nigdy nie uda się za pierwszym razem, zresztą widać na filmiku.

 

Za dobry ? xD procek 2x 1.6 4 ramy i karta integrowana xD.

 

Nie da sie tego jakos inaczej zrobic ? Ten baypass to jedyne wyjscie ?

 

Meczylem sie pol godziny i takie nerwy mialem ze musialem odpoczac :D

Opublikowano

Maryn1666 mam takie pytanko do Ciebie. Czy mógłbyś mi powiedzieć kiedy mniej więcej wyjdzie nowy stabilny bypass? Dzisiaj był update a na tamtym bypassie ciągle dcnecty dostaję a chciałbym jeszcze trochę sobie pocheatować :) Z góry dzięki za odpowiedź

Opublikowano

Maryn1666 mam takie pytanko do Ciebie. Czy mógłbyś mi powiedzieć kiedy mniej więcej wyjdzie nowy stabilny bypass? Dzisiaj był update a na tamtym bypassie ciągle dcnecty dostaję a chciałbym jeszcze trochę sobie pocheatować :) Z góry dzięki za odpowiedź

Naprawdę nie wiem. Sam się za to nie biorę, bo to przerasta moje możliwości. Następnym razem pytania tego typu zadawaj na PW.

 

Bypass nie działa już jak należy. Aby uniknąć spamu zamykam temat.

2vnrryq.png

Pamiętaj o naciśnięciu przycisku lubię to kiedy ktoś ci pomoże! ;D

2974969666.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...