Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry z opcją strzelania z łuku :U


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomb Raider. Możesz strzelać z łuki/innych broni. Grę bardzo polecam. Przyjemnie się grało.

Opublikowano

Team Fortress 2, sniper, łuk, tyle, że trzeba go zdobyć.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Jak się umie grać to jakoś bugów nie ma.

 

jeśli na prawdę twierdzisz, że w tej grze nie ma bugów jak się "umie grać" to mogę jedynie pogratulować świetnego toku myślenia i genialnej argumentacji.

 

top; soldat, lol.

Opublikowano

jeśli na prawdę twierdzisz, że w tej grze nie ma bugów jak się "umie grać" to mogę jedynie pogratulować świetnego toku myślenia i genialnej argumentacji.

 

top; soldat, lol.

Twój argument jest taki że "gra jest chujowa zbugowana bo nie mogę z łuku nikogo trafić". Odstaw tego metina bo widać że gra która wymaga chociaż odrobinę zręczności sprawia ci problemy.

ja go chce kurwo, wypierdalac to ty mozesz

Wyjdź z podstawówki to pogadamy.
76561198001815076.png
Opublikowano

Twój argument jest taki że "gra jest chujowa zbugowana bo nie mogę z łuku nikogo trafić". Odstaw tego metina bo widać że gra która wymaga chociaż odrobinę zręczności sprawia ci problemy.

Zostaw tego zjeba, nie widzisz, że to kurwa troll? ;___;

 

 

 

 

jeśli na prawdę twierdzisz, że w tej grze nie ma bugów jak się "umie grać" to mogę jedynie pogratulować świetnego toku myślenia i genialnej argumentacji.

 

top; soldat, lol.

 

Powinieneś już dostać warna za spam

Wypierdalaj z tematu -,-

Nikt cię tu nie chce

shoob.png

Opublikowano

Zostaw tego zjeba, nie widzisz, że to kurwa troll? ;___;

 

 

 

Powinieneś już dostać warna za spam

Wypierdalaj z tematu -,-

Nikt cię tu nie chce

ja go chce kurwo, wypierdalac to ty mozesz

Zapraszam na swój profil. W środku łyżeczka mieszająca głowę papieża udającą kawę.

Opublikowano

Dobra, kolejne pytanie.

Gry FPS z Łukiem/Kuszą
Przeciwnicy : Średniowiecze/Zombie

Najlepiej, żeby nie była jakaś kurewsko straszna :)



Ew. Gry w stylu Far Cry 3 Blood Dragonsa, bo zajebiście mi się spodobał :P
(Np. Borderlandsy)

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...