Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry z opcją strzelania z łuku :U


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam gier w których można strzelać łukami :U

Chodzi mi o strzelanie z łuku w "trybie FPS" jak np. w Far Cry 3
Przeszedłem Far Cry 3 Blood Dragons, pół gry napieprzając łukiem :U

Dlatego szukam gier z łukami.
Proszę nie wymieniać:
Minecraft
Far Cry 3
Far Cry 3 Blood Dragons
Call Of Juarez Bounds of Blood
Crysis 2
Crysis 3 (edit)

Skyrim :U

Dalej można wymieniać :U


@down
Zapomniałem o Crysis 2 i 3 :U

shoob.png

Opublikowano

terraria ^^

Od kiedy Terraria to FPS?

Czytanie ze zrozumieniem :I

 

TES V: Skyrim xD

 

Przeszedłem, też zapomniałem, bo ciągle napierdalałem magią :U

shoob.png

Opublikowano

Ostatnio te łuki wszędzie były. Assasin's Creed 3 oraz Tomb Rider 2013

 

@EDIT

 

Ok sorki, tryb FPS, nie doczytałem. To np. Mount & Blade, Dark Messiah, Turok

Opublikowano

To chyba będzie najlepszy wybór bo jeszcze z kuszy można xD

nie polecam, w tej grze strzelanie jest tak tragiczne i tak niedokładne, że trudno mi to opisać.

 

metin2

Opublikowano

nie polecam, w tej grze strzelanie jest tak tragiczne i tak niedokładne, że trudno mi to opisać.

 

metin2

Słaby troll, starzejesz się.

 

 

 

Ile razy mam jeszcze kurwa pisać, że FPS?

TYLKO FPS

Nie obchodzą mnie gothice itp.

FPS

Jakby ktoś nie wiedział co to jest - widok "z oczu" postaci.

Bo widzę, że niektórzy chyba nie rozumieją

 

 

@Down

Proszę nie wymieniać:

Minecraft

 

Umiejętność czytania goddammit?

shoob.png

Opublikowano

gothic, gothic 2, gothic 3

 

Przecież to nie fps!

 

w ktorychs gothicach masz kurwa widok z oczu ...

 

o wlasnie, minecraft ma widok z oczu

...

 

@TOP z tego co wiem to Prey

Opublikowano

nie polecam, w tej grze strzelanie jest tak tragiczne i tak niedokładne, że trudno mi to opisać.

 

metin2

 

Trzeba umieć grać

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Trzeba umieć grać

Bullshit, w tej grze nie da się normalnie wycelować biorąc pod uwagę niedopracowany system strzelania nie mówiąc już o lagach i bugach...

Opublikowano

Bullshit, w tej grze nie da się normalnie wycelować biorąc pod uwagę niedopracowany system strzelania nie mówiąc już o lagach i bugach...

 

Jak się umie grać to jakoś bugów nie ma.

76561198001815076.png
Opublikowano

Jak się umie grać to jakoś bugów nie ma.

Jak nie jest się dzieckiem metina i (chujowym) trollem.

 

Idź grać w metina, Dordo.

Futur0 cię zje B)

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...