Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Po co wracać po itemy ? Nidalee na ARAM'ie :D


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O stary!! Coś niespotykanego!

 

Jak dla mnie zasługujesz na miejsce w All Stars, życzę powodzenia na dalszych etapach rozwoju kariery esportowej.

Opublikowano

heh śmieszne te trochę komentarze.. zakładam, że jeśli napisał by to ktoś typu Vanosh, Prokiki, Kasha nie wiem kogo wy tam jeszcze czcicie to byłaby wielka euforia..

No cóż, ja osobiście pogratuluje ładnej gry.. tyle

Opublikowano

heh śmieszne te trochę komentarze.. zakładam, że jeśli napisał by to ktoś typu Vanosh, Prokiki, Kasha nie wiem kogo wy tam jeszcze czcicie to byłaby wielka euforia..

No cóż, ja osobiście pogratuluje ładnej gry.. tyle

 

reszta teamu ginęła on zostawał pod towerem i dalej snajpował z Q, ale niech będzie że gratulacje i oby tak dalej 0.o

Opublikowano

Wszyscy ktorzy pisza te smieszne komentarze nie grali chyba nigdy aramow albo nidalka :>


Jestescie wszyscy smieszni , TO co zrobil jest naprawde OP .


Nidale bez itemow pod AP nie ma jakiegos kopa na pol HP z jednej dzidy .


Takze sorry , Bral z jednej dzidy na ostatnim poziomie pewnie po 300/400 max :>


I to juz mowiac ze trafial z samej koncowki po 250% .



Ja osobiscie gratuluje .


Czy ksules czy nie fak it .


GJ.


GZ


OP.


Edited_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...