Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dobra postać? Opłaca się kupować?


jaguar3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Opłaca się kupić tą postać za 35 zl? I czy jest ona dobra?

 

Serwer: s1.sfgame.pl

Podstawka:

Inta: 1610

Wytrzymałość:1516

Szczęście: 1303

0615shakesfidgetthegame.png

Opublikowano

Bardzo fajna postac ale i tak wolalbym sam wbic ten poziom:P

jezeli tak bardzo chcesz to kupuj jezeli jednak nie musisz i masz swoja postac to odradzam :P

xxx

Opublikowano

Jeżeli masz ochotę albo nie masz czasu aby expić samemu to jak najbardziej tym bardziej ,że cena nie jest duża ale ja osobiście wolę samemu expić a 35 zł wydać na coś lepszego :D

k2z.png



Opublikowano

no ale wydał tyle kasy i sprzedaje za 35 zł. Nie lepiej, żeby sprzedał komuś doświadczonemu za droższą cenę? no np. ja mam 178 lvl s5 dalacher.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli to jest po znajomości i masz pewność, że nie zostaniesz oszukany to czemu nie? Kupuj i się nie zastanawiaj, postać całkiem fajna, cena też nie najgorsza ;)

Pomogłem? Daj plusika +


Zawsze z chęcią pomogę, bez wahania można się do mnie zwrócić o pomoc

PS Umie ktoś robić pro sygnaturki? Jeśli tak prosiłbym o kontakt PW Z góry wielkie dzięki.


Pozdrawiam YourWorstEnemy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...