Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jak usuniac animacje uruchamiane skili typu aura/silne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz moda to masz ułatwioną sprawę ;)

1. wbijasz do folderu 'waithack' -> folder twojej klasy(warrior?)-> skill

 

2. w 'skill' szukasz swojego skilla (aura/silne) . Tu masz spis: http://www.mpcforum.pl/topic/197645-tut-wszystkie-nazwy-skilli-z-clienta/

 

3. xxx.msa -> skill 1-19 , xxx_2 -> skill xxx na M , xxx_3-> skill na G, xxx_4 -> skill na P

 

4. w pliku .msa (według powyzszego wzoru) zmieniasz ścieżkę do animacji na jakąś nieistniejącą. (ale nie moze się zaczynać na "d:/" , najlepiej skopiuj z paska ścieżki windowsa tą do folderu skill, i wpisz jakieś" LOL.GR2"

 

5. Mi śmiga to bardzo dobrze, animacje skilli atakujacych też można usunąć, ale nie zadaje dmg wtedy :D

 

@EDIT: w "mod_config" w cliencie musisz mieć ustawiony skillhack na "On"

Opublikowano

niesyty nadal nie działa. w "mod_config" nie mam nic o skillhack próbowałem dopisać ale nie pomaga .jak bys mogl napisac na gg33979195 było by fajnie. albo tutaj dalsze wskazówki :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...