Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Kwadratowa Masakra] [Drużyny] [12 slotów] [24/7]


LafroPL234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Chciałbym was wszystkich zaprosić na serwer, który start będzie miał (Dwa dni po dniu dziecka).

Już teraz będziecie mogli zapisać się na nasz serwer:

Wzór:

 

Wiek:

Ile już grasz w minecrafta?:

Dlaczego akurat Ty?:

Czemu wybrałeś nasz serwer?:

Coś o sobie:

Nick w minecraft?:

 

Więcej info w dzień startu. Poszukujemy (osobę, dwie, która pomogłaby w pracach serwera, więcej na pw)

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Wiek: 13

Ile już grasz w minecrafta?: Od wersji 1.3_01 Beta

Dlaczego akurat Ty?: Lupie pvp :D

Czemu wybrałeś nasz serwer?: Lubie ogarnięte serwery.

Coś o sobie: Czesc mam na imie Olek lubie Minecrafta

Nick w minecraft?: RudyMC

Opublikowano

Wiek: 13

 

Ile już grasz w minecrafta?: Od wersji 1.3_01 Beta

 

Dlaczego akurat Ty?: Lupie pvp :D

 

Czemu wybrałeś nasz serwer?: Lubie ogarnięte serwery.

 

Coś o sobie: Czesc mam na imie Olek lubie Minecrafta

 

Nick w minecraft?: RudyMC

Przyjmuje.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Ile już grasz w minecrafta?: od alpha 1.1.2

 

Dlaczego akurat Ty?: jestem doświadczonym graczem

 

Czemu wybrałeś nasz serwer?: bo lubie małe spokojne serwery

 

Coś o sobie:

jestem jednym ze starszych i doświadczonych graczy nie raz miałem Admina i Moderatora prowadziłem nawet serwer dla gamingu http://skillfactory.info/ Wiek 18 https://www.facebook.com/andrzej.kwiatkowski.313?ref=tn_tnmn http://www.youtube.com/user/SerwerExpert

Nick w minecraft?:

gGorng(NoN-Premium)

dragmaciek(Premium)

Opublikowano

Ile już grasz w minecrafta?: od alpha 1.1.2

 

Dlaczego akurat Ty?: jestem doświadczonym graczem

 

Czemu wybrałeś nasz serwer?: bo lubie małe spokojne serwery

 

Coś o sobie:

jestem jednym ze starszych i doświadczonych graczy nie raz miałem Admina i Moderatora prowadziłem nawet serwer dla gamingu http://skillfactory.info/ Wiek 18 https://www.facebook.com/andrzej.kwiatkowski.313?ref=tn_tnmn http://www.youtube.com/user/SerwerExpert

Nick w minecraft?:

gGorng(NoN-Premium)

dragmaciek(Premium)

Oczywiście przyjmuje. Pamiętacie każdy może starać się o Admina//Moderatora.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Wiek: 15


Ile już grasz w minecrafta?: Ponad 2 lata ;3


Dlaczego ty: Poniewaz jestem ogarniety i kulturalny ;)


Czemu wybrałeś nasz serwer?: Poniewaz chce sobie pograc na takim typie serwerze.


Coś o sobie: Nazywam sie Mateusz, interesuje sie Pilka nozna i lubie grac na takim typie serwerze. Jestem ogarniety i kulturalny ;)


Nick w minecraft?: HuriN


Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

 

Wiek: 15

Ile już grasz w minecrafta?: Ponad 2 lata ;3

Dlaczego ty: Poniewaz jestem ogarniety i kulturalny ;)

Czemu wybrałeś nasz serwer?: Poniewaz chce sobie pograc na takim typie serwerze.

Coś o sobie: Nazywam sie Mateusz, interesuje sie Pilka nozna i lubie grac na takim typie serwerze. Jestem ogarniety i kulturalny ;)

Nick w minecraft?: HuriN

Przyjmuje.

 

Nie wiedziałem że będzie tak szybko tyle podań :) Zapraszam o pisanie podań na pw, o Admina/Budowniczego (Przyda nam się Admin oraz Budowniczy) Naprawdę warto.

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...